تصویر برگزیده

در بخش های شعر نو، داستان كوتاه و بلند بزرگسال

راه یافتگان بخش نهایی جشنواره دوازدهم شعر و داستان جوان معرفی شدند

آرتنا: با اتمام داوری آثار در بخشهای باقیمانده شعر نو و داستان كوتاه و بلند بزرگسال، معرفی راه یافتگان به دور نهایی جشنواره دوازدهم كامل شد.

zoom
راه یافتگان بخش نهایی جشنواره دوازدهم شعر و داستان جوان معرفی شدند

به گزارش خبرگزاری هنر «آرتنا»، پس از داوری آثار، راه یافتگان بخش شعر نو و داستان كوتاه و بلند بزرگسال برای حضور در مراسم اختتامیه دوازدهمین جشنواره شعر و داستان جوان سوره به شرح زیر معرفی شدند.
 
 راه یافتگان بخش شعر نو(نیمایی –آزاد):  
 
بهروز اقبالی درخشان/نام اثر: بهار ناودان ها/استان همدان
 
منیره حسین پوری/نام اثر: پیش بینی/استان خراسان جنوبی
 
پریسا امامی/نام اثر: تانك وارد خانه شد/استان زنجان
 
فاطمه بیرانوند/نام اثر: تفنگ/استان لرستان
 
سلمان نظافت یزدی/نام اثر: تكرار درد/استان خراسان رضوی
 
اشكان جلیلیان/نام اثر: تندیس/استان كرمانشاه
 
پیام جهانگیری/نام اثر: چگونه سرخ نخوانمت/استان اردبیل
 
یزدان تورانی/نام اثر: خلیج فارس/استان تهران
 
نیر فرزین/نام اثر: رقص آرام پرچم ها/استان زنجان
 
امیر خان پرور/نام اثر: سوره ی فجر/استان گیلان
 
آریا معصومی/نام اثر: سینه ای كه گلوله می خورد/استان كهكیلویه و بویراحمد
 
علی پاك نیت/نام اثر: شعر/استان بوشهر
 
پری ناز سعیدی/نام اثر: شعر یك/استان زنجان
 
ثریا عبدی/نام اثر: عاشقانه های یك سرباز/استان خوزستان
 
نگار محمودی نیا/نام اثر: گل سر سبد/استان خوزستان
 
محمد صابر شریفی/نام اثر: ماجده/استان كرمانشاه
 
مهدی نظارتی زاده/نام اثر: مداد سیاه/استان اصفهان
 
فرانك گلدسته/نام اثر: من/استان كرمانشاه
 
بهمن لطیفیان/نام اثر: می خواستم به سیاتل بروم/استان زنجان
 
مجید موسوی/نام اثر: نی زار.../استان اصفهان
   
 راه یافتگان بخش داستان كوتاه و بلند بزرگسال:  
 
ابوذرقاسمیان/نام اثر: پروانه‌ای در موهای توست/استان فارس
 
حمیده حبیبوند/نام اثر: گهواره ی مسیح/استان قزوین
 
حنانه سلطانی/نام اثر: گنبد كبود/استان البرز
 
سمیراآرامی/نام اثر: بچه ها ی آبغوره/استان خراسان رضوی
 
فاطمه قشمی/نام اثر: ریحان، پرچم قرمز/استانزنجان
 
فرزانه غلامی/نام اثر: دوتا گیس قرمز،آویزان ازچنار/استان سمنان
 
فرشته حاجی دیوجی/نام اثر: پیش ازغروب/استان بوشهر
 
فهیمه مصدرالامور/نام اثر: آبی روشن/استان تهران
 
قاسم فتحی/نام اثر: اكبرعبدی هم بیایدرضایت نمیدهم/استان خراسان رضوی
 
مجیدراستی/نام اثر: معجزه ی شب انفجار/استان آذربایجان شرقی
 
محمدثریا/نام اثر: خاطراتموتورسیكلت/استان تهران
 
مریم میرزایی بسطامی/نام اثر: باغ دخترون/استان لرستان
 
مصطفی انصافی/نام اثر: ابن‌الوقت/استان البرز
 
مهدی شریفی/نام اثر: دوركعت بهاره ، صوراحیل /استان قم
 
نظام حقیآبی/نام اثر: همه بجز من/استان لرستان
 
نیلوفر نیك بنیاد/نام اثر: یادت میآید مجتبی...؟/استان تهران
 
آناهیتا خسروی/ نام اثر: ماجرای گوش، خال دلتنگ آدمهای پلاك 12، من و نوستاژی ام/ استان كرمان
 
پویا پیر حسینلو/ نام اثر: مرگ تلخ كاس آقا/ استان تهران

شایان ذكر است برگزیدگان نهایی جشنواره روز دوم تیرماه در كرمان معرفی خواهند شد.
 

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید