تصویر برگزیده

به شرح زیر اعلام شد؛

اسامی نامزدهای شانزدهمین جشن سینمای ایران

آرتنا: از تولیدات حوزه هنری «حوض نقاشی» در ۶ رشته و «خسته نباشید!» در ۳ رشته نامزد دریافت جوایز شانزدهمین جشن سینمای ایران شدند.

به گزارش خبرگزاری هنر «آرتنا»، در دومین نشست مطبوعاتی شانزدهمین جشن بزرگ سینمای ایران اسامی نامزدهای تمام بخش‌ها به شرح زیر اعلام شد:

* نامزدهای داوران شورای عالی تهیه كنندگان
پذیرایی ساده (مانی حقیقی)
حوض نقاشی (منوچهر محمدی)
دربند (امیر سماواتی)
روزهای زندگی (سعید سعدی)
ملكه (سیدابوالقاسم حسینی)


* نامزدهای داوران كانون كارگردان
محمد علی باشه آهنگر (ملكه)
مانی حقیقی (پذیرایی ساده)
پرویز شهبازی (دربند)
اصغر فر هادی (گذشته)
علی مصفا (پلة آخر)


* نامزدهای داوران كانون فیلمنامه نویسان
علی اصغری (دهلیز)
ناصر ضمیری (با دیگران)
اصغر فرهادی (گذشته)
علی اكبر قاضی نظام (پنج ستاره)
پیمان معادی(برف روی كاج‌ها)


* نامزدهای داوران انجمن بازیگران ( بازیگر نقش اول زن )
نگار جواهریان (حوض نقاشی)
لیلا حاتمی (پلة آخر)
ترانه علیدوست (زندگی با چشمان بسته)
هنگامه قاضیانی (روزهای زندگی)
شیرین یزدان بخش (بوسیدن روی ماه)


* نامزدهای داوران انجمن بازیگران  ( بازیگر نقش اول مرد)
شهاب حسینی(حوض نقاشی)
مانی حقیقی(پذیرایی ساده)
رضا عطاران(طبقه حساس)
میلاد كی مرام(ملكه)
علی مصفا(گذشته)


* نامزدهای داوران انجمن بازیگران (بازیگر نقش مكمل زن)
پگاه آهنگرانی(دربند)
پانته آ بهرام(من مادر هستم)
رویا تیموریان(ابرهای ارغوانی)
یكتا ناصر(یكی می خواد باهات حرف بزنه)
پریوش نظریه(زندگی با چشمان بسته)


* نامزدهای داوران انجمن بازیگران  (نقش مكمل مرد)
حمید آذرنگ(ملكه)
فرهاد آئیش(زندگی با چشمان بسته)
یداله شادمانی(خسته نباشید)
اكبر عبدی(خوابم می آد)
حسین محجوب(با دیگران)


* نامزدهای داوران انجمن فیلمبرداران
محمد آلادپوش (حوض نقاشی)
هومن بهمنش (پذیرایی ساده)
حسین جعفریان (بوسیدن روی ماه)
علیرضا زرین دست (ملكه)
محمود كلاری (استرداد)


* نامزدهای داوران  كانون آهنگسازان
سعید انصاری (حوض نقاشی)
ستار اوركی (استرداد)
فریدون شهبازیان (فرزند چهارم)
محمد رضا علیقلی (روزهای زندگی)
پیمان یزدانیان (طبقه حساس)


* نامزدهای داوران كانون تدوینگران
حمید باشه آهنگر (ملكه)
بهرام دهقانی – رضا شیروانی (گناهكاران)
هایده صفی یاری  (پذیرایی ساده)
سپیده عبدالوهاب (زندگی مشترك آقای محمودی و بانو)
محمد رضا موئینی – مثیم موئینی (جیب بر خیابان جنوبی)


* نامزدهای داوران انجمن طراحان (طراحی صحنه)
عباس بلوندی (ملكه)
ایرج رامین فر (استرداد)
پروین صفری (پل چوبی)
امیرحسین قدسی (پذیرایی ساده)
كیوان مقدم (دربند)


* نامزدهای داوران  انجمن طراحان  (طراحی لباس)
ایرج رامین فر (استرداد)
پروین صفری (پل چوبی)
نگار نعمتی (قاعدة تصادف)


* نامزدهای داوران انجمن صدا (صدابرداری)
بابك اخوان (پل چوبی)
بابك بنی اردلان (روز روشن)
عباس رستگار پور (ملكه)
وحید مقدسی (پذیرایی ساده)
یدالله نجفی – رشید دانشمند (قاعده تصادف)


* نامزدهای داوران انجمن صدا  (صداگذاری و میكس)
حسین ابوالصدق (خوابم می آد)
بهمن بنی اردلان (روز روشن)
مسعود بهنام – محمد كشفی (حوض نقاشی)
محمد رضا دلپاك – حسین مهدوی (استرداد)
امیرحسین قاسمی (ملكه)


* نامزدهای داوران انجمن  چهره پردازان
عبدالله اسكندری (یك عاشقانه ساده)
ایمان امیدواری (خوابم می آد)
سودابه خسروی (طبقه حساس)
عباس صالحی (روزهای زندگی)
محمد رضا قومی (دربند)


* نامزدهای داوران انجمن  جلوه های ویژه
محمد رضا تركمان (پنجاه قدم آخر)
محسن روزبهانی (روزهای زندگی)
محسن روزبهانی (ملكه)
حمید سلیمانی (چ)
عباس شوقی (طبقه حساس)


* نامزدهای داوران انجمن  جلوه های بصری
سید حسن ایزدی (ملكه)
بهنام خاكسار (طبقه حساس)
امیر سحرخیز – كامران سحرخیز (فرزند چهارم)
سید جواد مطوری (تنهای تنهای تنها)
سیدامیر رضا معتمدی (ضد گلوله)


* بهترین فیلم اول ( طبق مادة ۷ آئین نامه )
برف روی كاج‌ها (سیدجمال ساداتیان)
بغض (سیدغلامرضا موسوی)
پنج ستاره (امیر سمواتی)
خسته نباشید (سیدرضا میركریمی)
دهلیز (سیدمحمود رضوی)


* بهترین كارگردانی فیلم اول ( طبق مادة ۷ آئین نامه )
مهشید افشارزاده (پنج ستاره)
بهروز شعیبی (دهلیز)
رضا عطاران (خوابم می آد)
پیمان معادی (برف روی كاجها)
افشین هاشمی – محسن قرائی (خسته نباشید)

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید