ماه رمضان
تصویر برگزیده

اعلام شد؛

اسامی نامزدهای فیلم انیمیشن شانزدهمین جشن سینمای ایران

آرتنا: روابط عمومی جشن سینمای ایران اسامی نامزدهای فیلم انیمیشن شانزدهمین جشن سینمای ایران را اعلام کرد.

zoom
اسامی نامزدهای فیلم انیمیشن شانزدهمین جشن سینمای ایران

به گزارش خبرگزاری هنر «آرتنا»، روابط عمومی شانزدهمین جشن سینمای ایران با اعلام این خبر افزود، هیات داوران انجمن فیلم سینمای انیمیشن  پس از پایان کار داوری و شمارش آرا، نتایج زیر را اعلام کردند :
*نامزدهاي بهترين  تهيه كنندگي (فيلم )
1- بچه گربه            به تهيه كنندگي    کانون پرورش فکری کودکان
2- تمام زمستانهایی که ندیده ام  به تهيه كنندگي  سید مسعود صفوی
3- تونل                به تهيه كنندگي  انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس
4- جوجه ماشینی   به تهيه كنندگي   محبوبه محمد زکی
5- درخت    به تهيه كنندگي  استودیوی رای آوین- انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس
*نامزدهاي بهترين كارگرداني
1-    شکیبا شعبانی            براي فيلم        اختیار
2-    امید خوش نظر    براي فيلم    تمام زمستانهایی که ندیده ام
3-    محبوبه محمد زکی            براي فيلم        جوجه ماشینی
4-    فاطمه جعفری             براي فيلم         حکایت کلاه غیبی
5-    امیر مهران             براي فيلم        روزنه
6-    هاجر مهرانی             برای فیلم         نمکی

*نامزدهاي بهترين فيلمنامه
1-    آرش کریمی                براي فيلم    تمام زمستانهایی که ندیده ام
2-    مریم کشکولی نیا                براي فيلم        تونل
3-    محبوبه محمد زکی                 براي فيلم     جوجه ماشینی
4-    مهناز یزدانی                براي فيلم        کمک
5-    محمد مهرانی-سحرناز سپندی فر – مریم چالش   براي فيلم  نمکی

*نامزدهاي بهترين انیمه
1-    شکیبا شعبانی                براي فيلم        اختیار
2-    بهزاد رجبی پور-امین ونکی-مشهود ولیان- حمیدرضا شیرجعفری – سعید مرادی- حامد بهروزی  براي فيلم  تمام زمستانهایی که ندیده ام
3-    مریم کشکولی نیا                براي فيلم    تونل
4-    محبوبه محمد زکی            براي فيلم      جوجه ماشینی
5-    فاطمه جعفری-محمدرحیم بختیاری-سروش دیانتی   براي فيلم   حکایت کلاه غیبی
6-    رسول شیری                برای فیلم         درخت

*نامزدهاي بهترين طرلحی و گرافیک
1-    آرش کریمی                 براي فيلم      تمام زمستانهایی که ندیده ام
2-    محبوبه محمد زکی            براي فيلم        جوجه ماشینی
3-    مانی کاشیان                براي فيلم        حکایت کلاه غیبی
4-    مهدی شیری                براي فيلم        درخت
5-    هاجر مردانی-سحرناز سپندی فر- مرتضی نائیجی    براي فيلم    نمکی

*نامزدهاي بهترين موسيقي
1-    اسماعیل شافعی       براي فيلم         اسب
2-    پژمان خلیلی            براي فيلم        بچه گربه
3-    پیام آزادی       براي فيلم       تمام زمستانهایی که ندیده ام
4-    مازیار یونسی            براي فيلم        حکایت کلاه غیبی
5-    میلاد موحدی            براي فيلم        درخت
6-    بابک میرزاخانی            برای فیلم         روزنه


*نامزدهاي بهترين صدا
1-    بهروز شهامت            براي فيلم        اختیار
2-    چنگیز صیاد                براي فيلم        بچه گربه
3-    آرش قاسمی   براي فيلم         تمام زمستانهایی که ندیده ام
4-    زهره علی اکبری            براي فيلم        جوجه ماشینی
5-    آرش قاسمی                براي فيلم        روزنه
یادآوری می گردد جشن مستقل فیلم سینمای انیمیشن شانزدهمین جشن سینمای ایران روز دوشنبه 17شهریورماه برگزار می شود.

۱۰:۳۸ ::: ۱۵ / ۶ / ۱۳۹۳

ARTNA آرتنا-> سینما -

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید