تصویر برگزیده

اختصاصی آرتنا/

اسامی مرحله اول مسابقه «شازده کوچولو» اعلام شد

آرتنا: مریم سیستانی از پایان داوری های اولیه چهارمین دوره مسابقه داستان‌نویسی «شازده کوچولو» خبر داد.

به گزارش خبرگزاری هنر «آرتنا»، سیستانی در گفتگو با خبرنگار «آرتنا» بیان داشت: داوری های اولیه چهارمین دوره مسابقه داستان‌نویسی «شازده کوچولو» به پایان رسید. به دلیل بالا بودن کیفیت آثار، داوران تصمیم گرفتند به جای 25 اثر در مرحله ی اول، تعداد 30 اثر را معرفی کنند.
وی ادامه داد: فردا داوری مرحله دوم آغاز می شود.
دبیر جایزه داستان نویسی «شازده کوچولو» در خصوص اعلام نتایج بخش شعر اظهار داشت: داوری اشعار هنوز به پایان نرسیده است و اسامی هفته اعلام خواهد شد.

 
اسامی 30 نفر برتر در مرحله داوری اولیه عبارتند از:
1.ساکنان خانه های ابری/یاسمین دشتی/13 ساله از تهران
2.مورچه های غول پیکر/محمدصدرا ابراهیمی خبیر/8ساله از تهران
3.رامشگری در باد/مانا حسن زاده خسروشاهی/15 ساله از بسطام
4.آرزویی که به حقیقت پیوست/محدثه نبی زاده/14 ساله از کرمانشاه
5.فقط یک مونالیزا/مانا حسن زاده خسروشاهی/15ساله از بسطام
6.آغاز پایان/مهسا جدیدی/11.5 ساله از گرگان
7.زنگوله پای آقای مدیر/امیرحسن ابراهیمی خبیر/13 ساله از تهران
8.نیلوفر آرزو/میترا رحیمی/14 ساله از تبریز
9.بره های کثیف/رضا سلیمانی/11 ساله از خرم آباد
10.دریا/نوشین کاظمی/13 ساله از بندر دیر
11.حبابی یرای لیلی/ریحانه صفری/13 ساله از ورامین
12.شهر پرتقالی/مهسا گودرزی/12 ساله از تهران
13.فریاد/طاهره زارع/11 ساله از تهران
14.لطفا مزاحم نشوید/هستی آقامجیدی/14 ساله از کرج
15.آرشه ویلون/یاسمن سجودی/13 ساله از تهران
16.شلوار شکست ناپذیر/شایا شیرمحمدی/11ساله از تهران
17.دوستان خوب/حسین اکبری/9 ساله از لارستان
18.پاک کن مزاحم/سارا افشار/13 ساله از اصفهان
19.تلویزیون قدیمی/نرگس حسنی/ 15 ساله از علی آباد
20.تنهایی چهار خط/حسین اکبری/9 ساله از لارستان
21.آن جا جای دیگری است/هانیه اشجعی/14 ساله از تربت حیدریه
22.سیم خاردارها/هلیا سادات حسینی محمودآبادی/14 ساله از مشهد
23.برای دیگران هم/هانیه اشجعی/14 ساله از تربت حیدریه
24.بازگشت به خانه زرد/آلا رضایی/10 ساله از بوکان
25.یک شیشه بزرگ مکعب مستطیل/سید یونس موسوی/15 ساله از رامشیر
26.دوربین نامحسوس/احسان رحمانی جاوید/14 ساله از تهران
27.پرنده،پل،درخت/مبینا ایزدی/11 ساله از مشهد
28.چرخ و فلک/فاطمه فوتمی جعفری/13 ساله از ؟
29.اولین بازنده/رامینا آقایی/14 ساله از تهران
30.حروف ها در فضا/رادمهر آقاهادی/8 ساله از آباده

برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیر جشنواره:09332897432 تماس بگیرید.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید