ماه رمضان
تصویر برگزیده

اختصاصی آرتنا/

اسامی مرحله اول مسابقه «شازده کوچولو» اعلام شد

آرتنا: مریم سیستانی از پایان داوری های اولیه چهارمین دوره مسابقه داستان‌نویسی «شازده کوچولو» خبر داد.

zoom
اسامی مرحله اول مسابقه «شازده کوچولو» اعلام شد

به گزارش خبرگزاری هنر «آرتنا»، سیستانی در گفتگو با خبرنگار «آرتنا» بیان داشت: داوری های اولیه چهارمین دوره مسابقه داستان‌نویسی «شازده کوچولو» به پایان رسید. به دلیل بالا بودن کیفیت آثار، داوران تصمیم گرفتند به جای 25 اثر در مرحله ی اول، تعداد 30 اثر را معرفی کنند.
وی ادامه داد: فردا داوری مرحله دوم آغاز می شود.
دبیر جایزه داستان نویسی «شازده کوچولو» در خصوص اعلام نتایج بخش شعر اظهار داشت: داوری اشعار هنوز به پایان نرسیده است و اسامی هفته اعلام خواهد شد.

 
اسامی 30 نفر برتر در مرحله داوری اولیه عبارتند از:
1.ساکنان خانه های ابری/یاسمین دشتی/13 ساله از تهران
2.مورچه های غول پیکر/محمدصدرا ابراهیمی خبیر/8ساله از تهران
3.رامشگری در باد/مانا حسن زاده خسروشاهی/15 ساله از بسطام
4.آرزویی که به حقیقت پیوست/محدثه نبی زاده/14 ساله از کرمانشاه
5.فقط یک مونالیزا/مانا حسن زاده خسروشاهی/15ساله از بسطام
6.آغاز پایان/مهسا جدیدی/11.5 ساله از گرگان
7.زنگوله پای آقای مدیر/امیرحسن ابراهیمی خبیر/13 ساله از تهران
8.نیلوفر آرزو/میترا رحیمی/14 ساله از تبریز
9.بره های کثیف/رضا سلیمانی/11 ساله از خرم آباد
10.دریا/نوشین کاظمی/13 ساله از بندر دیر
11.حبابی یرای لیلی/ریحانه صفری/13 ساله از ورامین
12.شهر پرتقالی/مهسا گودرزی/12 ساله از تهران
13.فریاد/طاهره زارع/11 ساله از تهران
14.لطفا مزاحم نشوید/هستی آقامجیدی/14 ساله از کرج
15.آرشه ویلون/یاسمن سجودی/13 ساله از تهران
16.شلوار شکست ناپذیر/شایا شیرمحمدی/11ساله از تهران
17.دوستان خوب/حسین اکبری/9 ساله از لارستان
18.پاک کن مزاحم/سارا افشار/13 ساله از اصفهان
19.تلویزیون قدیمی/نرگس حسنی/ 15 ساله از علی آباد
20.تنهایی چهار خط/حسین اکبری/9 ساله از لارستان
21.آن جا جای دیگری است/هانیه اشجعی/14 ساله از تربت حیدریه
22.سیم خاردارها/هلیا سادات حسینی محمودآبادی/14 ساله از مشهد
23.برای دیگران هم/هانیه اشجعی/14 ساله از تربت حیدریه
24.بازگشت به خانه زرد/آلا رضایی/10 ساله از بوکان
25.یک شیشه بزرگ مکعب مستطیل/سید یونس موسوی/15 ساله از رامشیر
26.دوربین نامحسوس/احسان رحمانی جاوید/14 ساله از تهران
27.پرنده،پل،درخت/مبینا ایزدی/11 ساله از مشهد
28.چرخ و فلک/فاطمه فوتمی جعفری/13 ساله از ؟
29.اولین بازنده/رامینا آقایی/14 ساله از تهران
30.حروف ها در فضا/رادمهر آقاهادی/8 ساله از آباده

برای کسب اطلاعات بیشتر با دبیر جشنواره:09332897432 تماس بگیرید.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید