ماه رمضان
تصویر برگزیده

در تمامی بخش ها؛

سومین جشنواره تئاتر شهر برگزیدگان خود را شناخت

آرتنا: جشنواره تئاتر شهر به دبیری «شهرام کرمی» برگزیدگان سومین دوره ی خود را معرفی کرد.

zoom
سومین جشنواره تئاتر شهر برگزیدگان خود را شناخت

به گزارش خبرگزاری هنر «آرتنا»، برترین ها در سومین جشنواره تئاتر شهر بدین شرح اعلام شدند:

آرا هیئت داوران بخش مسابقه عکس و پوستر سومین جشنواره تئاتر شهر
مجموعه عکس:
کاندیداهای این بخش:سيد ضياء الدين صفويان، مريم ملك مختار، صنم توكلي، بيتا دهقان زاده، نغمه ارجمند و مهرداد متجلي
جایزه سوم شامل جایزه نقدی و لوح تقدیر  صنم توکلی
جایزه دوم شامل جایزه نقدی و لوح تقدیر مریم ملک مختار
جایزه اول شامل تندیس جشنواره  و دیپلم افتخار و جایزه نقدی  سید ضیاءالدین صفویان
تک عکس:
کاندیداهای این بخش: سينا عدلي، پريناز آل آقا، كيارش مسيبي، ساناز دريائي،نيلوفر براري، حسن طاهري، منصوره قيليچي و تينا دلنوازي
اهدا  تقدیر نامه به خانم تینا دلنوازی
جایزه سوم شامل جایزه نقدی و لوح تقدیر  منصوره قیلیچی
جایزه دوم شامل جایزه نقدی و لوح تقدیر حسن طاهری
جایزه اول شامل تندیس جشنواره  و دیپلم افتخار و جایزه نقدی نیلوفر براری
بخش پوستر:
کاندیداهای این بخش: منصوره قره داغي، هادي معزي، مازيار قنبري ، شكوه احمدي، محمد افشار، جواد آتشباري ، كمال كچوئيان و ايليا جهانيان
جایزه سوم شامل جایزه نقدی و لوح تقدیر به صورت مشترک جواد آتشباری برای طراحی پوستر خون و گل سرخ و میثم خاوری برای طراحی پوستر مهدخت
جایزه دوم شامل جایزه نقدی و لوح تقدیر محمد افشار برای طراحی پوستر نمایش مثل خاری در انگشتو لبخند بزن هاگ
جایزه اول شامل تندیس جشنواره  و دیپلم افتخار و جایزه نقدی شکوه احمدی برای طراحی مجموعه آثار منو تلخک، گلریزان صحنه، باد اومد
هئیت داوران بخش مسابقه عکس: فرهاد آئیش، حمید جبلی، رضا معطریان
هئیت داوران بخش مسابقه پوستر: قباد شیوا، امیر اسمی، اصغر دشتی


آراء هیئت داوران بخش مسابقه نمایشنامه‌خوانی سومین جشنواره تئاتر شهر
نمایشنامه:
لوح تقدیر و جایزه نقدی به صورت مشترک به خانم گلزار رضوی نویسنده نمایشنامه آندرومدا و خانم بهار کریم زاده نویسنده نمایشنامه یک لحظه آرامش
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای علی میرزا عبادی نویسنده نمایشنامه جهانباز
کارگردانی :
لوح تقدیر و جایزه نقدی به صورت مشترک به خانم خانم بهار کریم زاده کارگردان نمایشنامه‌خوانی یک لحظه آرامش و خانم  گلزار رضوی کارگردان نمایشنامه‌خوانی آندرومدا
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای علی میرزا عبادی کارگردان نمایشنامه‌خوانی جهانباز
نقش خوان مرد :
لوح تقدیر و جایزه نقدی در این بخش اهدا می شود به آقایان سیروس اسنقی در نمایشنامه خوانی شاید غروب آغاز ماندن باشد - مهرداد عشقیان در نمایشنامه خوانی جهانباز – میثم رازفر در نمایشنامه خوانی یک لحظه آرامش – سید امیر محمد احمدی در نمایشنامه خوانی خش خش بیسیم
نقش خوان زن :
لوح تقدیر و جایزه نقدی به خانم شهره رعایتی در نمایشنامه خوانی یک لحظه آرامش
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به خانم مینا عنصری در نمایشنامه خوانی آندرومدا
تقدیر ویژه :
لوح تقدیر و جایزه نقدی به خانم زری اماد کارگردان نمایشنامه خوانی شاید غروب آغاز ماندن باشد - خانم سایه کبیری در نمایشنامه خوانی بحث داغ فرهنگی
- آقای محمد ساربان به جهت حضور ارزشمند در کنار گروه‌های جوان
هئیت داوران: سهیلا نجم – اصغر همت – شکرخدا گودرزی


آرا هیئت داوران بخش خیابانی سومین جشنواره تئاتر شهر
طراحی لباس:
کاندیداهای این بخش: فاطمه نوری طراح لباس نمایش میرنوروزی – پروانه علیضامنی طراح لباس نمایش کشف جدید - مرجان نعمتی طراح لباس نمایش وندال‌ها
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیم می شود به خانم پروانه علیضامنی طراح لباس نمایش کشف جدید
موسیقی :
کاندیداهای این بخش: گروه موسیقی نمایش میرنوروزی – گروه موسیقی نمایش یه لحظه – گروه موسیقی نمایش جعبه جادو
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به گروه موسیقی میر نوروزی
بازیگری زن:
کاندیداهای این بخش: مرجان نعمتی در نمایش وندال ها – کیمیا یادگاری نژاد در نمایش میوه های نارس
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیم می شود به خانم مرجان نعمتی بازیگر نمایش وندال ها
بازیگری مرد:
کاندیداهای این بخش: فرامرز قلیچ خانی و سعید رجبی در نمایش شکلات تلخ – امیر حسین شفیعی و روح الله سنایی در نمایش تا باد چنین باد – محمد هادی عطایی و مهدی ضیائیان در نمایش فارغ التحصیل بدشانس – احمد صمیمی و امین وحیدی زاده در نمایش جعبه جادویی
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیم می شود به آقایان امیرحسین شفیعی – مهدی ضیائیان – یحیی بخشی زاده – امین وحیدی زاده
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای سعید رحیمی بازیگر نمایش شکلات تلخ
طرح و ایده:
کاندیداهای این بخش: محمد مهدی عطایی فر نویسنده نمایش فارغ التحصیل بدشانس – احمد صمیمی نویسنده نمایش یه لحظه – فرامرز قلیچ خانی نویسنده نمایش شکلات تلخ – امیر حسین شفیعی نویسنده تا باد چنین باد- فاطمه عرب امیری نویسنده نمایش میر نوروزی
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیم می شود به آقای احمد صمیمی نویسنده نمایش یه لحظه
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای فرامرز قلیچ خانی نویسنده نمایش شکلات تلخ
 کارگردانی:
کاندیداهای این بخش: فرامرز قلیچ خانی کارگردان نمایش شکلات تلخ –محمد هادی عطایی کارگردان  نمایش فارغ التحصیل بدشانس – محمود اکبرشاهی کارگردان نمایش میرنوروزی – احمد صمیمی کارگردان نمایش یه لحظه – مجتبی دربندی کارگردان نمایش تا باد چنین باد
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیم می شود به آقای محمد هادی عطایی کارگردان نمایش فارغ التحصیل بدشانس
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای احمد صمیمی کارگردان نمایش یه لحظه
همچنین لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای مجتبی دربندی عروسک گردان نمایش جعبه جادویی
هیئت داوران بخش خیابانی: حسین عاطفی  محمدرضا خاتمی   محمد مهدی خاتمی
 
آرا هیئت داوران بخش کودک و نوجوان سومین جشنواره تئاتر شهر
موسیقی:
کاندیداهای این بخش: آرش اسکندرلو در نمایش گیس گلابتون و طلسم شهر آرزوها – سیروس مهدی پور در نمایش یک گربه یک ماهی – یاسر شیرزاد در نمایش گیسو طلا – بابک نصیرخواه در نمایش بادبادک جادویی – فرید نوایی در نمایش مه پری – هیرش نقشبندی و متین اسماعیلی در نمایش قصه حسن و بزغاله
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیم می شود به آقای یاسر شیرزاد آهنگساز نمایش گیسو طلا
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای آرش اسکندرلو در نمایش گیس گلابتون و طلسم شهر آواز
طراحی صحنه :
کاندیداهای این بخش: مجتبی مهدی در نمایش قصه حسن و بزغاله – حسین چراغی در نمایش بادباک جادویی – الهام وفایی در نمایش نجات تهران – فاطمه زعفرانی در نمایش گیسو طلا – فتانه باغستیان در نمایش عصاره مهربانی – سید داوود حسینی در نمایش ماه پری
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به خانم فاطمه زعفرانی طراح صحنه نمایش گیسو طلا
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای سید داوود حسینی در نمایش ماه پری
طراحی لباس :
کاندیداهای این بخش: پریسا نعمتی مقدم در نمایش بادبادک جادویی – فاطمه زعفرانی در نمایش گیسو طلا – فتانه باغستیان در نمایش عصاره مهربانی –سپیده حسینی در نمایش ماه پری – ونوس ابوذری در نمایش گیس گلابتون و طلسم شهر آواز
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به خانم سپیده حسینی طراح لباس نمایش ماه پری
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به خانم ونوس ابوذری در نمایش گیس گلابتون و طلسم شهر آواز
نمایشنامه :
کاندیداهای این بخش: اسماعیل رحیمی سروش نویسنده نمایشنامه کتاب‌خورها – محسن عظیمی نویسنده نمایشنامه یک گربه یک ماهی – بهاره میرزا پور نویسنده نمایشنامه گیسو طلا
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای اسماعیل رحیمی سروش نویسنده نمایشنامه کتاب خورها
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای محسن عظیمی نویسنده نمایشنامه یک گربه یک ماهی
کارگردانی :
کاندیداهای این بخش: سیروس سپهری یک گربه و یک ماهی – اسماعیل رحیمی سروش در نمایش کتاب خورها – بهاره میرزاپور در نمایش گیسو طلا –مجتبی مهدی در نمایش قصه حسن و بزغاله – عاتکه حسینی در نمایش ماه پری
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای مجتبی مهدی کارگردان نمایش قصه حسن و بزغاله
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی خانم بهاره میرزاپور کارگردان نمایش گیسو طلا
بازیگری مرد :
کاندیداهای این بخش: مجتبی گوهرخانی در نمایش مبارک کجاست – رامین مسیبی در نمایش گیسو طلا – سعید حاج حیدری در نمایش عصاره مهربانی –مهدی داوودی و میثم عباسی و افشین غیاثی و حسن همتی در نمایش ضایعات جنگی – احسان مهدی در نمایش قصه حسن و بزغاله -
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای مجتبی گوهرخانی در نمایش مبارک کجاست
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای رامین مسیبی در نمایش گیسو طلا
بازیگری زن :
کاندیداهای این بخش: فاطمه خدابنده لو در نمایش گیس گلابتون و طلسم شهر آواز – مینووش رحیمیان در نمایش قصه حسن و بزغاله – راحله شمس آبادی در نمایش گیسو طلا – سپیده ساعدی و فاطمه مفلح در نمایش ماه پری – مهرنوش شریعتی در نمایش بادبادک جادویی – نازنین مهر و سارا بابایی در نمایش کتاب خورها
تقدیر ویژه از بازیگر کودک خانم تبسم شجاعت در نمایش یک گربه یک ماهی
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به فاطمه خدابنده لو در نمایش گیس گلابتون و طلسم شهر آواز
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به مینووش رحیمیان در نمایش قصه حسن و بزغاله
بازیگران کودک و نوجوان :
هیئت داوران ضمن تقدیر از حضور کودکان و نوجوانان در نمایش های جشنواره از بازگران زیر با اهداء لوح جشنواره تقدیر می نماید:
در نمایش زال و سیمرغ: ایلیا اربابیان – پرنیان کاظمی – پرتو محمدی – آوا اربابیان – وانیا ستوده – سارا شربت دار – یاس خضروی – پرنیان کاظمی –پرنیان پرپنچی – غزال سواد کوهی – ماهور براره – پارمین کاظمی – سپهر دادجم – شهریار محسنی
در نمایش فراخوان: سپنتا وحید پور – رامبد عابدین – نیلوفر جامع – ستایش وحیدپور – محمدپارسا نعمتی مقدم – آناهیتا همتی – شقایق غیابی – پویا زند –یگانه دهباشی
در نمایش عصاره مهربانی: آناهیتا هنرچی – آوا محمدی – پارمیدا پوریوسف – رکسانا گلابی – ستاره عبدالهی – صبا ستوده – صدف افشاری – نیلوفر مصطفوی
در نمایش قایق کاغذی: هوتن آزادی
در نمایش مبارک کجاست؟ مانی تیموری
تقدیر ویژه :
به جهت طراحی و ساخت ماسک به خانم ها سارا دبیری و زهرا مریدی در نمایش قایق کاغذی
کارگردانی نمایش عروسکی ماه پری سرکار خانم عاتکه حسینی
هیئت داوران: حسن دادشکر – بهرام شاه محمدلو – مریم سعادت
 
آرا هیئت داوران بخش تئاتر باران سومین جشنواره تئاتر شهر
موسیقی:
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی مسعود خادم برای نمایش یک شاخه گل سرخ
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به دلارام زمانی و ملیکا رضی و حمیدرضا بلورچی برای نمایش خسوف
طراحی صحنه و لباس :
کاندیداهای این بخش: احسان بیات فر برای نمایش خواب آلودگی – شقایق فتحی برای نمایش خسوف – ملیکا رضی برای نمایش آنکس که نیامده می‌داند -
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای احسان بیات فر برای نمایش خواب آلودگی
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به خانم شقایق فتحی برای نمایش خسوف
بازیگری مرد :
کاندیداهای این بخش: علی یعقوب زاده در نمایش یک شاخه گل سرخ – عادل عزیز نژاد در برزیلیا – ابوالفضل حاج علی خانی و سعید دولتی در نمایش خسوف – کرامت رودساز در نمایش خاموشی – احسان بیات فر در نمایش خواب آلودگی – جلال عیوضی در نمایش رستاخیز ملائک
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به صورت مشترک به آقایان کرامت رودساز در نمایش خاموشی و احسان بیات فر در نمایش خواب آلودگی
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای ابوالفضل حاج علی خانی در نمایش خسوف
بازیگری زن :
کاندیداهای این بخش: لیلا میرزایی در نمایش آنکس که نیامده می داند – بهار بیهقی در نمایش رستاخیز ملائک – لادن قناد در نمایش یک شاخه گل سرخ –شقایق فتحی در نمایش خسوف – لیلا جنیدی در نمایش ودیعه – پرستو کرمی در نمایش آنکس که نیامده می داند.
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا می شود به خانم ها: پرستو کرمی در نمایش آنکس که نیامده می داند -  لیلا جنیدی در نمایش ودیعه - شقایق فتحی در نمایش خسوف
کارگردانی :
کاندیداهای این بخش: محمدرضا مختاری آزادفر در نمایش خاموشی – احسان بیات فر در نمایش خواب آلودگی – علیرضا استادی در نمایش خسوف - -
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای علیرضا استادی در نمایش خسوف
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی آقای  احسان بیات فر در نمایش خواب آلودگی
نمایشنامه نویسی :
کاندیداهای این بخش: سیروس همتی نمایشنامه یک شاخه گل سرخ – احسان بیات فر برای نمایش خواب آلودگی – محمدرضا مختاری آزادفر در نمایش خاموشی – ابوالفضل حاج علی خوانی در نمایش خسوف  
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای احسان بیات فر برای نمایش خواب آلودگی
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار به آقای ابوالفضل حاج علی خوانی در نمایش خسوف  
جایزه ویژه هیات داوران :
لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای بهرام ریحانی نویسنده و کارگردان نمایش رستاخیز ملائک
لوح تقدیر و جایزه نقدی به بازیگر خردسال مبینا آتشی در نمایش یک شاخه گل سرخ
جایزه ویژه شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار به سرکار خانم هما جدیکار نویسنده و کارگردان نمایش حامیان کجایند به خاطر معاصر سازی مفاهیم دینی در شکلی تازه و خلاق
  هیئت داوران: مسعود دلخواه – امیر دژاکام – حسین پارسایی
 
آرا هیئت داوران بخش صحنه‌ای سومین جشنواره تئاتر شهر
موسیقی :
کاندیداهای این بخش: خشایار شهریاری و میلاد پناهی آهنگساز نمایش مسواک‌بندان – پدرام بابایی آهنگساز نمایش هزار و یک شب – فرهاد میرمحمد صادقی آهنگساز نمایش بی‌نشون
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای فرهاد میر محمد صادقی آهنگساز نمایش بی نشون
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای پدرام بابایی آهنگساز نمایش هزار و یک شب
طراحی صحنه :
کاندیداهای این بخش: وحید لاری برای نمایش ایستادن بر فراز یک اتفاق، و فرور اضطراری – آرین کشیش زاده برای طراحی صحنه نمایش هزار و یک شب– امیرحسین دوانی برای نمایش داستان پرهیاهوی سقوط – محمد موسوی برای نمایش بی‌نشون – نازنین سهامی زاده برای نمایش چشم در برابر چشم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای امیرحسین دوانی برای نمایش داستان پرهیاهوی سقوط
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای محمد موسوی برای نمایش بی‌نشون
طراحی لباس :
کاندیداهای این بخش: وحید لاری برای نمایش ایستادن بر فراز یک اتفاق – مقدی شامیران برای طراحی لباس نمایش هزار و یک شب – نسرین خرمی در نمایش داستان پرهیاهوی سقوط
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به خانم مقدی شامیران برای طراحی لباس نمایش هزار و یک شب
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به خانم نسرین خرمی طراح لباس نمایش بی‌نشون

نمایشنامه‌نویسی :
کاندیداهای این بخش: آقای میلاد محمدی نویسنده نمایشنامه چهار نمایش منتشر نشده از مهران صوفی – آقای سید علی موسویان نویسنده نمایشنامه برفراز یک اتفاق ساده – خانم سروناز زمانی نویسنده نمایشنامه تدایی اطمینان – آقای سیاوش بهادری راد نویسنده نمایشنامه داستان پرهیاهوی سقوط – آقای سیاوش حیدری نویسنده نمایشنامه چشم در برابر چشم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای سیاوش بهادری راد نویسنده نمایشنامه داستان پرهیاهوی سقوط
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای میلاد محمدی نویسنده نمایشنامه چهار نمایشنامه منتشر نشده از مهران صوفی
کارگردانی :
کاندیداهای این بخش: آقای روزبه اختری کارگردان نمایش ایستادن بر فراز یک اتفاق – سیاوش بهادری راد کارگردان نمایش داستان پرهیاهوی سقوط –نازنین سهامی زاده کارگردان نمایش چشم در برابر چشم – پرستو کرمی کارگردان نمایش فرود اضطراری – ساناز زمانی کارگردان نمایش تدایی اطمینان
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به خانم نازنین سهامی زاده کارگردان نمایش چشم در برابر چشم
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای سیاوش بهادری راد کارگردان نمایش داستان پرهیاهوی سقوط
بازیگری مرد :
کاندیداهای این بخش: سعید محبی برای نمایش چهار نمایشنامه منتشر نشده از مهران صوفی – نادر مظلومی در نمایش هیچ کس – روح الله کمانی در نمایش هیچ کس – روزبه اختری در نمایش ایستادن بر فراز یک اتفاق – بهزاد جاودان فر در نمایش هزار و یک شب – سیاوش جامع در نمایش فرود اضطراری – محمود اکبرشاهی در نمایش بی‌خانمان
در این بخش هیئت داوران به جهت کار گروهی منسجم و خلاقانه از گروه بازیگران نمایش داستان پرهیاهوی سقوط با اهداء لوح سپاس تقدیر می‌نمایم. خانم‌ها و آقایان: محسن رستگار، پرهام یدالهی، الهه افشاری، مجتبی بتوندی، مهدی حنفی، مهدی پاکزاد، علی جوان، مجتبی رجبی، اله شه پرست، علی پویا قاسمی، محمد غضنفری
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به آقای نادر مظلومی در نمایش هیچ‌کس
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به آقای سعید محبی امین در نمایش چهار نمایشنامه منتشر نشده از مهران صوفی
بازیگری زن :
کاندیداهای این بخش: هدی آهنگر در نمایش ایستادن بر فراز یک اتفاق – پرنیان گودرزی در نمایش چهار نمایشنامه منتشر نشده از مهران صوفی – نگین فراهانی در نمایش مسواک بندان – پردیس منوچهری در نمایش تدایی اطمینان – نرگس نیک سیرت در نمایش چشم در برابر چشم – شیما بختیاری در نمایش چشم در برابر چشم – نازنین سهامی زاده در نمایش چشم در برابر چشم
جایزه این بخش شامل لوح تقدیر و جایزه نقدی به صورت مشترک اهدا می‌شود به خانم ها نازینین سهامی زاده و شیما بختیاری در نمایش چشم در برابر چشم
برگزیده این بخش شامل تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به خانم نرگس نیک سیرت در نمایش چشم در برابر چشم
 
هیئت داوران: ایرج راد – حسین مسافر – حمیدرضا نعیمی

۱۰:۰۴ ::: ۱۹ / ۷ / ۱۳۹۳

ARTNA آرتنا-> تئاتر -

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید