ماه رمضان
تصویر برگزیده

در بخش مسابقه نوجوان هیچ نمایش‌ی اثر برتر نشد

جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان برترین‌هایش را شناخت

آرتنا: اختتامیه بیست و یکمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان، شامگاه دوشنبه 21 مهر با معرفی آثار و هنرمندان برتر در سالن اصلی مجتمع فرهنگی هنری بوعلی همدان برگزار شد.

zoom
جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان برترین‌هایش را شناخت

به گزارش خبرگزاری هنر «آرتنا»، در مراسم اختتامیه که با حضور حسین طاهری مدیر مرکز هنرهای نمایشی، مهندس نیکخواه استاندار همدان و فاضل عبادی مدیر کل ارشاد و فرهنگ استان همدان و جمعی از مسئولین و هنرمندان برگزار شد، برگزیدگان این دوره از جشنواره به شرح زیر معرفی و تقدیر شدند.

برگزیدگان بخش مسابقه کودک

 موسیقی:

رتبه سوم سیاوش لطفی نمایش «سفر رویایی کوتوله‌ها»

رتبه دوم: گروه موسیقی نمایش «تیک تاک»

طراحی صحنه و لباس:

رتبه سوم: مریم نورالله زاده نمایش «ماندوین و اشک‌های جادویی»

رتبه دوم: روشنک کریمی نمایش «سفر رویایی کوتوله‌ها»

رتبه اول: ریحانه مطهری و آرش شریف زاده نمایش «گروفالو»

بازیگری زن:

رتبه سوم: فاطمه خدابنده‌لو نمایش «گروفالو»

رتبه دوم: مینووش رحیمیان نمایش «سفر رویایی کوتوله‌ها»

بازیگری مرد:

رتبه سوم: محمد جهانپا نمایش »یک بشقاب ماکارونی پیچی»

رتبه دوم: میلاد رمضانی نمایش «سفر رویایی کوتوله‌ها»

رتبه اول: سعید ابک نمایش «گروفالو»

تقدیر: احمد ثمینی نمایش «دلقک‌ها»

برگزیده: مسلم نوری نمایش «کنترل+خشم = کنترل خشم»

کارگردانی:

رتبه سوم: سید جواد رحیم زاده نمایش «یک بشقاب ماکارونی پیچی»

رتبه دوم: آرش شریف زاده نمایش «گروفالو»

رتبه اول: پرستو گلستانی نمایش «سفر رویایی کوتوله‌ها»

بازیگری کودک:

تقدیر: آیدا خوش دامن و ماهان علیزاده نمایش «قلی قلمبه»

نمایشنامه نویسی:

تقدیر: منوچهر اکبرلو نمایش »استخوان ماهی جادویی»

جایزه ویژه: محسن پورقاسمی نمایش «تیک تاک»

برگزیدگان بخش مسابقه خیابانی

طرح و ایده:

تقدیر:محمدرضا جعفری لفوت نمایش «خطوط سفید»

برگزیده: نرگس خاک‌کار نمایش «غذاهای خوشمزه»

موسیقی:

 افشین شودریزان نمایش «وقتی که زال کوچک بود»

بازیگری زن:

تقدیر: نسیبه آقاجانی نمایش «خطوط سفید»

برگزیده: نرگس خاک‌کار نمایش «غذاهای خوشمزه»

بازیگری مرد:

تقدیر: احمد صمیمی نمایش «دلقک‌ها»

برگزیده: مسلم نوری نمایش «کنترل+خشم = کنترل خشم»

کارگردانی:

تقدیر: محمدرضا جعفری لفوت نمایش «خطوط سفید»

برگزیده: نرگس خاک‌کار نمایش «غذاهای خوشمزه»

تقدیر ویژه در زمینه احیای هنر نقالی و پیوند آن با مخاطب کودک و نوجوان : مهدی چایانی

جایزه ویژه: فریبا دلیری نمایش «زال نامه»

برگزیدگان بخش مسابقه نمایشنامه نویسی

نمایشنامه «شازده کوچولو» به نویسندگی بهرام جلالی پور

نمایشنامه «کتاب خورها» به نویسندگی اسماعیل رحیمی سروش

نمایشنامه «تشتر نگهبان باران»  به نویسندگی آتسا شاملو

برگزیدگان بخش مسابقه عکس

رتبه سوم: حسن طاهری نمایش «گروفالو»

رتبه دوم: پریناز آل آقا نمایش «افسانه ماه و خورشید»

رتبه اول: سمانه جویا نمایش «مانولین و اشک های جادویی»

برگزیدگان بخش مسابقه پوستر:

رتبه سوم: مجید کاشانی نمایش «صدای یک دست»

رتبه دوم: محمد افشار نمایش «بدون شرح»

رتبه اول: احسان نقابت نمایش «پینوکیو»

برگزیدگان بخش مسابقه نوجوان

موسیقی:

امیرحسین انصافی نمایش «مبارک و طلسم شاهزاده»

نادر شهسواری نمایش «من و کوزه»

مرتضی طباطبایی نمایش «به کفشات نگاه کن»

طراحی لباس:

زیبا موسوی قدردانی نمایش «به کفشات نگاه کن»

بازیگری زن:

باران دارپویی نمایش «من و کوزه»

لیدا وعیدی نمایش «من و حسن کچل»

بازیگری مرد:

تقدیر: جواد انصافی هنرمند پیشکسوت تئاتر

حامد زحمتکش نمایش «به کفشات نگاه کن»

رضا بهرامی نمایش «به کفشات نگاه کن»

نمایشنامه نویسی:

تقدیر احمد بیگلریان نمایشنامه «من و کوزه»

منوچهر اکبرلو نمایشنامه «به کفشات نگاه کن»

تقدیر ویژه: گروه نمایش هورشید

تقدیر ویژه: گروه نمایش رویای کاغذی

در بخش مسابقه نوجوان بیست و یکمین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان همدان، هیچ کدام از نمایش‌ها به عنوان اثر برتر شناخته نشدند.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید