ماه رمضان
تصویر برگزیده

با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛

چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای بهترین‌های خود را شناخت

آرتنا: چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای شامگاه گذشته در برج میلاد برگزار شد و برگزیدگان خود را اعلام کرد.

zoom
چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای بهترین‌های خود را شناخت

به گزارش خبرگزاری هنر «آرتنا»، شامگاه گذشته، 21 مهر، آیین اختتامیه چهارمین «جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران» با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، لاله افتخاری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، ذبیح‌ا.. فیض‌آبادی مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و جمع کثیری از تولیدکنندگان بازی در برج میلاد برگزار شد.
برگزیده‌های بخش‌های مختلف جشنواره طبق نظر هیات داوران به این شرح اعلام شد:
شرکت پردیس هنر راسپینا
تولیدکننده بازی ارتش‌های فرازمینی
غزال زرین بهترین بازی اکشن

موسسه فرهنگی هنری نشر اندیشه کاظمیون
تولیدکننده بازی پروانه: میراث نگهبانان نور
غزال زرین بهترین بازی اکشن ماجرایی

شرکت پیام پیک صدرا
تولیدکننده بازی کلاب فوتبال من
غزال زرین بهترین بازی آنلاین استراتژی

سیاوش زرین‌آبادی
نویسنده بازی‌نامه بازی شجاعان
غزال زرین بهترین بازی نامه‌ای که به بازی تبدیل نشده است

میلاد بنکدار
نویسنده بازی‌نامه بازی آب‌های آبی
غزال زرین بهترین بازی نامه‌ای که به بازی تبدیل شده است

شرکت پیشگامان یارا کیش
تولیدکننده بازی خروس جنگی
غزال زرین بازی موبایل سال ایران

موسسه فرهنگی هنری نشر اندیشه کاظمیون
تولیدکننده بازی پروانه: میراث نگهبانان نور
غزال زرین بازی سال ایران

سامان ابوطالب
عضو گروه تولید بازی پروانه: میراث نگهبانان نور
غزال زرین بهترین دستاورد جلوه‌های صوتی بازی

هومن نامداری
عضو گروه تولید بازی پروانه: میراث نگهبانان نور
غزال زرین بهترین دستاورد جلوه‌های صوتی بازی

آرمین بهاری
عضو گروه تولید بازی پروانه: میراث نگهبانان نور
غزال زرین بهترین دستاورد جلوه‌های صوتی بازی

محمد شفیعی
عضو  گروه تولید بازی جوخه
غزال زرین بهترین دستاورد صدا در بازی‌های موبایلی

نیلوفر موسویان
عضو گروه تولید بازی جوخه
غزال زرین بهترین دستاورد صدا در بازی‌های موبایلی

مهدی خرازی
عضو گروه تولید بازی جوخه
غزال زرین بهترین دستاورد صدا در بازی‌های موبایلی

میلاد بنکدار
تولیدکننده بازی آب‌های آبی
غزال زرین بهترین دستاورد محتوایی و فرهنگی

هادی اسکندری
عضو گروه تولید بازی پروانه: میراث نگهبانان نور
غزال زرین بهترین دستاورد طراحی بازی

محمد زهتابی
عضو گروه تولید بازی ارتش‌های فرازمینی
غزال زرین بهترین دستاورد فنی

سامان ابوطالب
عضو گروه تولید بازی پروانه: میراث نگهبانان نور
غزال زرین بهترین دستاورد موسیقی بازی

هومن نامداری
عضو گروه تولید بازی پروانه: میراث نگهبانان نور
غزال زرین بهترین دستاورد موسیقی بازی

آرمین بهاری
عضو گروه تولید بازی پروانه: میراث نگهبانان نور
غزال زرین بهترین دستاورد موسیقی بازی

مجید شیرعلی
عضو گروه تولید بازی فلاپی آرما
غزال زرین بهترین دستاورد هنری دو بعدی

سعید قلی زاده
عضو گرو ه تولید بازی پروانه: میراث نگهبانان نور
غزال زرین بهترین دستاورد هنری سه بعدی

امید صادق‌وند
تولیدکننده بازی بتلفیش
دیپلم افتخار بهترین بازی‌ استراتژی

شرکت پردیس رایانه مهر
تولیدکننده بازی شبگرد
دیپلم افتخار بهترین بازی‌ اکشن

متین ایزدی
نویسنده بازی‌نامه بازی شهر بختک‌ها
دیپلم افتخار بهترین بازی‌نامه‌ای که به بازی تبدیل نشده است

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
تولیدکننده بازی عمونوروز: رویای آدم برفی
دیپلم افتخار بهترین بازی‌ سکوبازی

حسین عزیزی
عضو گروه تولید آب‌های آبی
دیپلم افتخار بهترین دستاورد طراحی بازی

آیدین آبادی
اعضای گروه تولید آب‌های آبی
دیپلم افتخار بهترین دستاورد طراحی بازی

شرکت پیشگامان یارا کیش
تولیدکننده بازی خروس جنگی
دیپلم افتخار بهترین بازی‌ کژوال

حسام الدین پورپیرعلی
تولیدکننده بازی جوخه
دیپلم افتخار بهترین بازی‌ کژوال

امید صادق‌وند
تولیدکننده بازی بتلفیش
دیپلم افتخار بازی موبایل سال ایران

رسول زرین
عضو گروه تولید بازی پروانه: میراث نگهبانان نور
غزال زرین بهترین سینماتیک بازی

حسین صفارزادگان
عضو گروه تولید بازی پروانه: میراث نگهبانان نور
غزال زرین بهترین سینماتیک بازی

هادی طبسی
عضو گروه تولید بازی پروانه: میراث نگهبانان نور
غزال زرین بهترین سینماتیک بازی

شرکت پویا توسعه آرتیمن
تولیدکننده بازی انقراض
غزال زرین بهترین بازی ماجرایی

مژگان میرزایی
کارگردان هنری بازی انقراض
دیپلم افتخار بهترین دستاورد هنری بازی دو بعدی

آیین اختتامیه «چهارمین جشنواره بازی رایانه‌ای تهران» دوشنبه 21 مهر، در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد.
 

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید