تصویر برگزیده

معرفی شدند؛

اسامی آثار راه‌یافته به بخش مسابقه فیلم جشنواره ژیار

آرتنا: آثار راه‌یافته به بخش مسابقه فیلم نهمین جشنواره منطقه‌ای فرهنگ بومی فیلم و عکس ژیار از سوی دبیرخانه این جشنواره معرفی شدند.

به گزارش خبرگزاری هنر «آرتنا»، به گزارش روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، 59 فیلم کوتاه داستانی، مستند و پویانمایی به بخش مسابقه فیلم نهمین جشنواره فرهنگ بومی ژیار راه یافت. این فیلم‌ها توسط هیات انتخاب بخش فیلم این جشنواره متشکل از جلال نصیری هانیس، سالم صلواتی، ستار چمنی گل، هیوا امین نژاد و شمس‌الدین آروند به شرح ذیل اعلام شدند.

داستانی
1-اسکلت/ روح آ... اکبری/ ایلام
2- زنگ ورزش/ جبار صالحی/ سنندج
3- سیاه و سفید/ جلال ساعد پناه/ سنندج
 4- مترسک‌ها هم می‌میرند / پرویز رستمی/ مریوان
5- نقش بر دیوار/ محمد رضا حافظی/ خرم آباد
6 - B+/ نظیر میرزایی/ سنندج
7- بوی باروت/ فرشید عبدی/ سنندج
8- یار این خانه خلوت/ امید راستبین/ سنندج
9- خاکستر و باد/ زانیار عزیزی/ سنندج
10- ریشه در خاک/ بیژن زمان پیرا/ سنندج
11- اولین شب زمستانی/ آرش رفیعی/ ارومیه
12- دوستی برای دوستم/ سرکوت محمدی/ سنندج/
13- یک هیچ/ سامان حسین پور/ سنندج-
14- برتلک باز/ سجاد احمد بیگی/ ایلام/
15- پروانه‌ها/ عدنان زندی/ سنندج/
16- هفت‌سنگ/ فاطمه دست مرد/ مریوان
17- دیوار/ فریده نادری/ سنندج
18- مرثیه‌ای برای شب/ یوسف کارگر/ ارومیه
19- باد چیزی خواهد گفت/ علی مردمی/ ارومیه
20- راه/ محسن آزادی/ خرم آباد
21- آپارتمان مورچه‌ها/ توفیق امانی/ سنندج
22- یک بعد از ظهر خوب/ بابک امینی/ سنندج
23- بادبادک/ ادریس محمودیان/ سقز
24- کوهستان/ حامد حیدری ذاکر/ کرمانشاه
25- چند طبقه پایین‌تر/ وحید قاضی میر سعید/ ارومیه
26- آغوش/ تیمور قادری/ سنندج
27- شاتر/ فرزاد حسن میرزایی/ بانه
28- آخرین موسیقی شنیده نمی‌شود/ هادی احمدی/ بانه
29- تنگ تنگ/ محمد میرزانیان/ ارومیه
30- مونس/ اسرین محمودی/ سنندج
31- نت هشتم/ آذر منصوری/ سنندج

مستند
1-نقشی برای بودن/ امید شکر یازی/ ارومیه
2-نالهٔ سوخان/ جلال فصیحی/ کرمانشاه
3-نسار/ کیومرث سر شار/ خرم آباد
4- فردا نزدیک است/ محمد رضا میناپور/ارومیه
5- قاشق/ جلال و یسی/ سنندج
6- چاشنی/ قدرت باقری/ ایلام
7- قوناق قوشلار (پرندگان مهاجر)/ حسین دادگر/ ارومیه
8- زندگی با آرزو/ امیر علی میردریکوند/ خرم آباد
9- قه لاته/ سید حمید فخری/ کرمانشاه
10- جلی رازاو ه/ منصور عزیزی/ کرمانشاه
11- انقراض/ محمد رضا باغبانی/ سنندج
12- کهربا/ سهراب حسین زاده/ سنندج
13- کابرات/ برهان احمدی/ سنندج
14- جرعه‌های تاریخ/ سید میکائیل موسوی/ خرم آباد
15- بلندای دور / پروین مراحمی/ خرم آباد
16- حوریان زخمی/ پروین مراحمی/ خرم آباد
17- وزه بان/ پرویز رستمی/مریوان
18- اشکو/ فردوس خسروی نژاد/ خرم آباد


پویانمایی
زمین ما/ طالب ظاهری/ سنندج
2- میعاد گاه/ برزان رستمی/ سنندج
3- گاما/ بابک شکری/ کرمانشاه
4- سیستم/ توحید توانای رشید/ ارومیه
5- کارگردان/ آزاد جعفر پور-مراد حق پرست/ ارومیه
6- صلح جهانی/ محسن خسرو آبادی/ سنندج
7- عکس/ ماشاالله محمدی/ سنندج
8- غرور بدون مصرف/ نسیم عینی/ خرم آباد
9- کودکان بلوط/ سعادت رحیم زاده/ مهاباد
10- مادرم در باد/ رضا محمدی/بانه
نهمین جشنواره منطقه‌ای فرهنگ بومی فیلم و عکس ژیار با همکاری انجمن سینمای جوانان استان کردستان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کردستان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهر بانه و شهرداری بانه از تاریخ 19 تا 21 اردیبهشت‌ماه در شهر بانه برگزار خواهد شد.
 

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید