تصویر برگزیده

معرفی شدند؛

نامزدهای بخش مسابقه سینمای ایران جشنواره شهر

آرتنا: نامزدهای بخش مسابقه سینمای ایران جشنواره بین المللی شهر در 8 رشته معرفی شدند

zoom
نامزدهای بخش مسابقه سینمای ایران جشنواره شهر

به گزارش خبرگزاری هنر «آرتنا»، هیئت داوری بخش مسابقه فیلم­های سینمایی ایران پس از بازبینی 30 فیلم راه یافته به بخش مسابقه، نامزدهای خود را به شرح ذیل اعلام کرد.

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول زن:
1- مهتاب کرامتی برای بازی در فیلم عصر یخبندان

2- پانته­آ بهرام برای بازی در فیلم بلوک 9 خروجی 2

3- شیرین یزدان بخش برای بازی در فیلم بوسیدن روی ماه

4- لیلا زارع برای بازی در فیلم شیفت شب

5- آهو خردمند برای بازی در فیلم میهمان داریم

نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد:

1- امیر جعفری برای بازی در فیلم  بلوک 9 خروجی 2

2- امیر آقایی برای بازی در فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت

3- فرهاد اصلانی برای بازی در فیلم عصر یخبندان

4- پرویز پرستویی برای بازی در فیلم میهمان داریم

5- ساعد سهیلی برای بازی در فیلم چند متر مکعب عشق

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:

1- حمیدرضا آذرنگ برای بازی در فیلم بلوک 9 خروجی 2

2- فرهاد اصلانی برای بازی در فیلم دوران عاشقی

3- بابک حمیدیان برای بازی در فیلم هیس دخترها فریاد نمی­زنند

4- برزو ارجمند برای بازی در فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت

5- محسن تنابنده برای بازی در فیلم ندارها

نامزدهای بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

1- شبنم مقدمی برای بازی در فیلم امروز

2- سحر احمدپور برای بازی در فیلم چهارشنبه 19 اردیبهشت

3- الهام کردا برای بازی در فیلم بلوک 9 خروجی 2

4- یکتا ناصر برای بازی در فیلم یکی می­خواد باهات حرف بزنه

5- فرشته صدر عرفایی برای بازی در فیلم حوض نقاشی

نامزدهای بهترین کارگردانی:

1- خط ویژه به کارگردانی مصطفی کیایی

2- چهارشنبه 19 اردیبهشت به کارگردانی وحید جلیلوند

3- رخ دیوانه به کارگردانی ابوالحسن داوودی

4- دربند به کارگردانی پرویز شهبازی

5- بوسیدن روی ماه به کارگردانی همایون اسعدیان

6- دوران عاشقی به کارگردانی علیرضا رئیسیان

نامزدهای بهترین فیلمنامه:

1- مصطفی کیایی برای نگارش فیلمنامه خط ویژه

2- شادمهر راستین- سید رضامیر کریمی برای نگارش فیلمنامه امروز

3- رویا محقق برای نگارش فیلمنامه دوران عاشقی

4- علی زرنگار- وحید جلیلوند- حسین مهکام برای نگارش فیلمنامه چهارشنبه 19 اردیبهشت

5- محمدرضا گوهری برای نگارش فیلمنامه رخ دیوانه

6- همایون اسعدیان برای نگارش فیلمنامه بوسیدن روی ماه

7- پرویز شهبازی برای نگارش فیلمنامه دربند

نامزدهای بهترین فیلم:

1- بوسیدن روی ماه به تهیه کنندگی منوچهر محمدی

2- دوران عاشقی به تهیه کنندگی علیرضا رئیسیان

3- رخ دیوانه به تهیه کنندگی بیتا منصوری

4- چهارشنبه 19 اردیبهشت به تهیه کنندگی علی جلیلوند- محمدحسین لطیفی

5- دربند به تهیه کنندگی امیر سمواتی

بهترین دستاورد فنی و هنری :

1- آبتین برقی برای طراحی صحنه و لباس چند متر مکعب عشق

2- مرتضی غفوری مدیر فیلمبرداری فیلم چند متر مکعب عشق

3- آتوسا قلمفرسایی برای طراحی صحنه و لباس فیلم حوض نقاشی

4- مهرداد میرکیانی برای چهره پردازی فیلم حوض نقاشی و میهمان داریم

5- ستار اورکی برای ساخت موسیقی فیلم دوران عاشقی

6- وحید قطبی زاده برای ساخت جلوه های ویژه بصری فیلم رخ دیوانه

7- مهدی جعفری مدیر فیلمبرداری فیلم عصر یخبندان

8- کیوان مقدم برای طراحی صحنه و لباس فیلم میهمان داریم

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید