ماه رمضان
تصویر برگزیده

با حضور معاون وزیر کشاورزی؛

هشتمین جشنواره شهید آوینی برگزیدگان خود را شناخت

آرتنا: برترین های هشتمین جشنواره ملی دوسالانه رسانه های بخش کشاورزی (یادواره ی شهید آوینی)معرفی شدند.

zoom
هشتمین جشنواره شهید آوینی برگزیدگان خود را شناخت

به گزارش خبرگزاری هنر «آرتنا»، برترین های هشتمین جشنواره رسانه های بخش کشاورزی با حضور معاون وزیر کشاورزی معرفی شدند و مورد قدردانی قرار گرفتند.
بنا بر این گزارش، هزار و 523 اثر در 14 بخش های رادیو، تلویزیون، فیلم و فیلمنامه، پویانمایی، چندرسانه ای ها، انیمیشن، نشریه، هندبوک، بروشور، پوستر، اسلایدویژن، عکس، کلیپ و نشریات الکترونیکی در این جشنواره با هم به رقابت پرداختند.
7 هیات داوری بخش های اصلی جشنواره شامل تلویزیون، رادیو، فیلم و فیلمنامه، پویانمایی ، نوشتاری، اسلایدویژن، عکس و 7 بخش محتوایی شامل زراعت، باغبانی، امور دام، دامپزشکی، شیلات، آب و خاک و زنان روستایی و عشایری تشکیل و به داوری آثار پرداختند.
بر اساس این گزارش اسامی برترین های این جشنواره هر بخش به شرح ذیل است:
بخش محتوایی
لوح تقدیر و جایزه نشریه در بخش محتوایی به نشریه «هرس درخت سیب» به مدیریت هماهنگی ترویج کشاورزی استان آدربایجان شرقی، به دلیل پرداخت مناسب به موضوع باغبانی .
لوح تقدیر و جایزه انیمیشن در بخش محتوایی به مدیریت هماهنگی ترویج استان قزوین به خاطر پرداخت مناسب به موضع زراعت در انیمیشن «سن غلات».
لوح تقدیر و جایزه فیلم در بخش محتوایی به مدیریت هماهنگی ترویج استان قزوین به خاطر پرداخت مناسب به موضوع امور دام در فیلم «بهینه سازی مصرف انرژی در مرغداری».
لوح تقدیر و جایزه فیلم در بخش محتوایی به مدیریت هماهنگی ترویج استان سیستان و بلوچستان به خاطر پرداخت مناسب به موضوع شیلات در فیلم «پرورش میگو».
لوح تقدیر و جایزه فیلم در بخش محتوایی به مدیریت هماهنگی ترویج استان کردستان به خاطر پرداخت مناسب به موضوع جنگل، مرتع و آبخیزداری در فیلم «اصول کاشت نهال در عرصه های منابع طبیعی».
لوح تقدیر و جایزه فیلم در بخش محتوایی به مدیریت هماهنگی ترویج استان یزد به خاطر پرداخت مناسب به موضوع باغبانی در فیلم «پیوند خیار روی کدو».
لوح تقدیر و جایزه فیلم در بخش محتوایی به مدیریت هماهنگی ترویج استان خوزستان به خاطر پرداخت مناسب به موضع آب و خاک در فیلم «مدیریت کوه سبز».
بخش عکس و اسلایدویژن
1) عکس
لوح تقدیر و جایزه سوم عکس به آقای «اسماعیل ربیعی» از استان خراسان جنوبی
لوح تقدیر و جایزه دوم عکس تعلق می گیرد به آقای «سعید گنجه پور» از استان قزوین.
تندیس ، دیپلم افتخار و جایزه بهترین عکس ترویجی به آقای «سید مهرداد شریفی»، از استان مرکزی.
لوح تقدیر و جایزه بخش محتوایی عکس در موضوع زنان به مدیریت هماهنگی ترویج استان مرکزی به جهت پرداخت مناسب به موضع زنان روستایی و عشایری.
2) اسلاید ویژن
لوح تقدیر و جایزه بهترین عکاسی اسلاید ویژن به آقای «حبیب ا... جعفری» به خاطر عکاسی اسلاید ویژن «مصرف کود ورمی کمپوست» از سازمان منطقه جنوب کرمان.
لوح تقدیر و جایزه بهترین تدوین اسلاید ویژن به آقای «سجاد میرزاییان» به خاطر تدوین اسلایدویژن «پشم چینی گوسفند» از استان چهارمحال و بختیاری.
تندیس و دیپلم افتخار بهترین اسلایدویژن به مدیریت هماهنگی ترویج استان کرمانشاه به خاطر اسلاید ویژن «اصول باغداری در اراضی دیم».
بخش نوشتاری
1) پوستر
لوح تقدیر و جایزه سوم پوستر به مدیریت هماهنپی ترویج استان اصفهان به خاطر پوسترهای «محصول سالم، غذای سالم، جامعه سالم» و «خشکسالی جدی است ولی قابل کنترل».
لوح تقدیر و جایزه دوم پوستر به مدیریت هماهنپی ترویج استان بوشهر به خاطر پوستر «مینوز گوجه فرنگی».
در این بخش هیات داوران هیچکدام از پوسترها را حائز رتبه اول ندانستند.
2)بروشور
لوح تقدیر و جایزه بروشور به اداره دامپزشکی استان البرز به خاطر بروشور «تب مالت»
لوح تقدیر و جایزه دوم بروشور به مدیریت هماهنگی ترویج استان اردبیل به خاطر بروشور «گندم نان رقم میهن» در این بخش هیات داوران هیچگدام از بروشورها را حائز رتبه اول ندانست.
3) نشریه
لوح تقدیر و جایزه سوم نشریه به مدیریت هماهنگی ترویج استان آذربایجان غربی به خاطر نشریه «ورمی کمپوست».
لوح تقدیر و جایزه دوم نشریه به مدیریت هماهنگی ترویج استان آذربایجان شرقی به خاطر نشریه «هرس درخت سیب».
تندیس ، دیپلم افتخار و جایزه بهترین نشریه به مدیریت هماهنگی ترویج استان خراسان رضوی به خاطر نشریه«مرغ بومی».
بخش فیلم و فیلمنامه
1)فیلمنامه
لوح تقدیر و جایزه بهترین فیلمنامه به آقای «محمود پورکمالی» به خاطر فیلمنامه «آبیاری هیدروفلوم» از استان فارس.
2)
فیلم
لوح تقدیر و جایزه بهترین تصویربرداری به آقای «فرهاد چراغی»،تصویربردار فیلم «مصرف بهینه اب در مزارع گندم» از استان یزد.
لوح تقدیر و جایزه بهترین تدوین به آقای «ایمان بدری»، تدوینگر فیلم «تولید مثل گوسفند» از استان خراسان شمالی.
لوح تقدیر و جایزه دوم فیلم به آقای «هوشنگ رحیمی»، تهیه کننده و کارگردان فیلم «برنج میلاس» از استان چهار محال و بختیاری.
تندیس، دیپلم افتخار و جایزه بهترین کارگردانی به آقای «شاپور بازاده خرمشاهی» کارگردان فیلم «نقش گازهای دی اکسید کربن در رشد گیاهان».
تندیس، دیپلم افتخار و جایزه بهترین فیلم به مدیریت هماهنگی ترویج استان تهران به خاطر تهیه فیلم «پرورش ماهی در استخرهای ذخیره اب کشاورزی».
لوح تقدیر و جایزه بخش محتوایی فیلم زنان به مدیریت هماهنگی  ترویج استان اصفهان به جهت پرداخت مناسب به موضوع زنان روستایی و عشایری در فیلم «زنان کارآفرین کشاورزی».
3)انیمیشن
تندیس، دیپلم افتخار و جایزه بهترین انیمیشن به آقای «مهدی رفیعی محمدی» به خاطر انیمیشن «ماهی سالم» از استان قم.
بخش رادیو و تلویزیون
لوح تقدیر و سپاس به خاطر سه دهه تلاش صادقانه و موثر در فرآیند تولید برنامه های تلویزیونی گروه جهاد در شبکه های سراسری به آقای مهندس «وحید هوشبین».
1) رادیو
لوح تقدیر وجایزه بهترین گوینده به صورت مشترک به سرکار خانم ها«مریم دامغانی» گوینده برنامه«روستا در مازندران» از استان مازندران و سرکار خانم «مریم خلج»، گوینده برنامه «آوای روستا» از استان چهار محال و بختیاری.
لوح تقدی و جایزه بهترین کارشناس به صورت مشترک به آقای «شهرام عسگری» کارشناس برنامه «آوای کشاورز» از استان کهکیلویه و بویراحمد و آقای «سید تقی میرقاسمی» کارشناس برنامه «صدای کشاورز» از استان گیلان.
لوح تقدیر و جایزه دوم برنامه رادیویی به مدیریت ترویج استان آذربایجان غربی به خاطر برنامه «ده نگی آوایی».
تندیس، دیپلم افتخار و جایزه بهترین تهیه کننده به آقای «خسرو رسولی»، تهیه کننده برنامه رادیویی «کندیمیز» از استان زنجان.
تندیس، دیپلم افتخار و جایزه بهترین برنامه رادیویی به مدیریت هماهنگی ترویج استان زنجان به خاطر برنامه «کندیمیز» از استان زنجان.
2) برنامه های تلویزیونی ملی
لوح تقدیر و جایزه دوم به آقای «قدرت اله باقریان»، به خاطر برنامه بهینه«سیمای آبادی».
تندیس، دیپلم افتخار و جایزه بهترین برنامه ملی به آقای «علیرضا محنتی»، به خاطر برنامه «فریاد خزر، سیمای آبادی».
3) برگ سبز
لوح تقدیر و جایزه دوم به سرکار خانم «رجبی»، گزارشگر «تولید گندم»، در دشتستان از استان بوشهر.
تندیس، دیپلم افتخار و جایزه بهترین برنامه برگ سبز به جناب آقای «هادی اصلاحی»، گزارشگر «پرورش شترمرغ»، از استان تهران
3) برنامه های تلویزیونی استانی
لوح تقدیر و جایزه بهترین تصویربرداری به صورت مشترک به آقای «علیرضا دهقان»، تصویربردار برنامه «کویر سبز»، از استان یزد و آقای «محمد متحدی»، تصویربردار «تلاش سبط»، از استان خراسان رضوی.
لوح تقدیر و جایزه بهترین گزارشگر به آقای «بهروز نیازمند»، گزارشگر برنامه «راه سبز»، از استان قم.
لوح تقدیر و جایزه بهترین مجری به صورت مشترک به جناب آقای «احمد طایفی»، به خاطر اجرای برنامه «سلام کشاورز»، از استان فارس و سرکار خانم «الهام باغبانی»، به خاطر اجرای برنامه «ترویج کشاورزی»، از استان خوزستان.
لوح تقدیر و جایزه بهترین کارشناس به صورت به آقای «کمال میانبندی»، به خاطر کارشناس برنامه «کشمو»، از استان خراسان جنوبی و آقای «عبدی عطایی»، به خاطر کارشناس برنامه «مزرعه سبز»، از استان همدان.
لوح تقدیر و جایزه بهترین تدوین به آقای «فرهاد زندی» به خاطر تدوین برنامه «جهاد کشاورزی»، از استان اردبیل.
لوح تقدیر و جایزه دوم برنامه تلویزیونی به مدیریت هماهنگی ترویج استان یزد به خاطر برنامه «کویر سبز».
تندیس، دیپلم افتخار و جایزه بهترین کارگردان به خانم «زهرا ایران نژاد»، به خاطر کارگردانی برنامه « کشاورزی و توسعه»، از استان گلستان.
تندیس، دیپلم افتخار  و جایزه بهترین برنامه تلویزیونی به مدیریت هماهنگی ترویج استان اردبیل به خاطر برنامه «جهاد کشاورزی».
ستاد جشنواره
لوح تقدیر و جایزه دوم بخش «کلیپ» به مدیریت هماهنگی ترویج استان یزد.
لوح تقدیر و جایزه اول بخش «کلیپ» به مدیریت هماهنگی ترویج استان کرمانشاه
لوح تقدیر و جایزه بخش « خلاقیت و نوآوری» به مدیریت هماهنگی ترویج استان کرمانشاه
لوح تقدیر و جایزه بخش «خلاقیت و نوآوری» به مدیریت هماهنگی ترویج استان اصفهان
لوح تقدیر و جایزه بخش خلاقیت و نوآوری»، به مدیریت هماهنگی ترویج استان هرمزگان.
لوح تقدیر و جایزه بخش «اسلاید ویژن»  به مدیریت هماهنگی ترویج استان کرمان.
لوح تقدیر و جایزه بخش «فیلم آموزشی ترویجی»، به مدیریت هماهنگی ترویج استان خراسان رضوی.
لوح تقدیر و جایزه بخش «برنامه های تلویزیونی»، استانی به مدیریت هماهنگی ترویج استان خراسان رضوی.
لوح تقدیر و جایزه بخش «برنامه های تلویزونی » استانی به مدیریت هماهنگی ترویج استان ایلام.
لوح تقدیر و سپاس به خاطر زحمات بی شائبه در دوران تصدی «مدیریت شبکه بازار» به جناب آقای مهندس «مجید رجبی معمار».
لوح تقدیری و سپاس به خاطر حمایت موثر  از توسعه و تقویت برنامه های تلویزیونی حوزه کشاورزی در دوره تصدی مدیریت شبکه یک سیما به آقای «مهدی فرجی».
لوح تقدیر و سپاس به  خاطر تلاش صادقانه و ارزشمند در شکل گیری و تداوم برنامه های تلویزونی کشاورزی شبکه بازار به جناب آقای مهندس «علیرضا سید اسحقی».
لوح تقدیر و سپاس به خاطر ارائه خدمات ارزنده و صادقانه طی سال های متمادی در نظام رسانه ای بخش کشاورزی به همکاران بازنشسته گرامی :
جناب آقایان : بهمن سالار آبادی، عباس علی نیا، رضا امیری و امیر عرفانیان.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید