تصویر برگزیده

در سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر؛

اعلام اسامی نامزدهای جایزه" مسابقه تئاتر ایران"

آرتنا: اسامی نامزدهای دریافت جایزه بخش" مسابقه تئاتر ایران"سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اعلام شد

به گزارش«آرتنا» اعضای گروه داوری مسابقه تئاتر ایران متشکل از: گلاب آدینه- ناصر آقایی- محمدرضا خاکی- قطب الدین صادقی و شهرام زرگر پس از ارزیابی آثار حاضر در  این گروه ،نامزدهای خود را در 8 بخش اعلام کردند.

اسامی نامزدهای مسابقه تئاتر ایران به این شرح است:

الف- طراحی گریم

کاندیداها:

-  جناب آقای «مجید ادراکی» و سرکار خانم «فرانک صبایی» برای طراحی گریم نمایش «ادامه مطلب»

-  سرکار خانم «فریدا صفاییان» برای طراحی گریم نمایش «راه مهر، راز سپهر»

-  جناب آقای «سیداحمد نگهبان» برای طراحی گریم نمایش «طپانچه خانم»

-  سرکار خانم «ثمین سالک» برای طراحی گریم نمایش «داستان¬های میان¬رودان»

-  سرکار خانم «فریبا نورشعاع حسینی» برای طراحی گریم نمایش «دو روی روایت نادری»

ب- موسیقی

کاندیداها:

-  جناب آقای «سعید ذهنی» برای موسیقی نمایش «ترور»

-  جناب آقای «مجید کوچکی» برای موسیقی نمایش «ساده با تو یک ترانه»

-  جناب آقای «آرش عزیزی» برای موسیقی نمایش «طپانچه خانم»

-  جناب آقای «احسان آنالویی» برای موسیقی نمایش «چِر»

-  جناب آقای «سهند تاکی» برای موسیقی نمایش «دو روی روایت نادری»

ج- طراحی لباس

کاندیداها:

-  سرکار خانم «ادنا زینلیان» برای طراحی لباس نمایش «ترور»

-  سرکار خانم «پریدخت عابدین¬نژاد» برای طراحی لباس نمایش¬های «هیچ کس نبود بیدارمان کند» و «طپانچه خانم»

-  جناب آقای «داریوش پیرو» برای طراحی لباس نمایش «دو روی روایت نادری»

-  سرکار خانم «فرانک صبایی» برای طراحی لباس نمایش «ادامه مطلب»

د- طراحی صحنه

کاندیداها:

-  جناب آقای «عبدالله برجسته» برای طراحی صحنه نمایش «تاریکی» 

-  جناب آقایان «سهیل میرسپاسی» و «حمیدرضا زمزم» برای طراحی صحنه نمایش «اروند خون»

-  جناب آقای «سعید یزدانی» برای طراحی صحنه نمایش «طپانچه خانم»

-  جناب آقای «رضا مهدی¬زاده» برای طراحی صحنه نمایش¬های «ترور» و «هیچ کس نبود بیدارمان کند»

هـ- بازیگری مرد

کاندیداها:

-  جناب آقای «حمیدرضا آذرنگ» برای بازی در نمایش «هتلی¬ها»

-  جناب آقای «کاظم هژیرآزاد» برای بازی در نمایش «راه مهر، راز سپهر»

-  جناب آقای «فرید قبادی» برای بازی در نمایش «ترور»

-  جناب آقای «محمدرضا صولتی» برای بازی در نمایش «تاریکی» و «تب سرد روی پیشانی داغ»

-  جناب آقای «سام کبودوند» برای بازی در نمایش «هتلی¬ها»

-  جناب آقای «بهرنگ علوی» برای بازی در نمایش «زبان اصلی»

و- بازیگری زن

کاندیداها:

-  سرکار خانم «نسیم ادبی» برای بازی در نمایش «هتلی¬ها»

-  سرکار خانم «حدیث زارع نژاد» برای بازی در نمایش «کات»

-  سرکار خانم «فریبا متخصص» برای بازی در نمایش¬های «طپانچه خانم» و «هیچ کس نبود بیدارمان کند» 

-  سرکار خانم «کمند امیرسلیمانی» برای بازی در نمایش «هتلی¬ها» 

-  سرکار خانم «گیتی قاسمی» برای بازی در نمایش «عامدانه، عاشقانه، قاتلانه»

-  سرکار خانم «آزاده صمدی» برای بازی در نمایش «زبان اصلی»

ز- نمایشنامهنویسی

کاندیداها:

-  جناب آقای «مسعود هاشمی¬نژاد» برای نگارش نمایشنامه «یک زندگی بهتر»

-  جناب آقای «جواد اشکذری» برای نگارش نمایشنامه «شرم و دغدغه»

-  سرکار خانم «ساناز بیان» برای نگارش نمایشنامه¬های «عامدانه، عاشقانه، قاتلانه» و «هتلی¬ها»

-  جناب آقای «محمدامیر یاراحمدی» برای نگارش نمایشنامه «هیچ کس نبود بیدارمان کند» 

ح- کارگردانی

کاندیداها:

-  جناب آقای «حمیدرضا آذرنگ» برای کارگردانی نمایش «هتلی¬ها»

-  جناب آقای «شهاب¬الدین حسین¬پور» برای کارگردانی نمایش «طپانچه خانم»

-  جناب آقای «جواد نوری» برای کارگردانی نمایش «دو روی روایت نادری»

-  جناب آقای «حمیدرضا نعیمی» برای کارگردانی نمایش «ترور»

-  جناب آقای «مهدی شایان» برای کارگردانی نمایش «ادامه مطلب  »

اسامی برگزیدگان این بخش ها در مراسم پایانی جشنواره که ساعت 30/18 دوشنبه 12 بهمن ماه در تالار وحدت تهران برگزار می شود اعلام خواهد شد.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید