تصویر برگزیده

در پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران؛

برنامه اولین روز جشنواره فیلم سبز اعلام شد

آرتنا: جدول برنامه های نخستین روز پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز ایران اعلام شد.

به گزارش «آرتنا»، برنامه نمایش فیلم های روز شنبه، 25 اردیبهشت ماه بدین شرح است:

سینما فلسطین:

سالن شماره یک

سانس 9 تا 11 مسابقه مستند بین الملل

ناماسته نپال به کارگردانی کریس فلبر از کشور سوئیس به مدت 26 دقیقه

صداهای آمریکای لاتین به کارگردانی ایگناسیو روباینا از کشور آرژانتین به مدت 64 دقیقه

سانس 11 تا 13 مسابقه مستند ملی

دست استرنجلاو به کارگردانی یاشار شیر محمدی به مدت58 دقیقه

فرمانروای زاگرس  به کارگردانی پرهام دیباج به مدت 37 دقیقه

سانس 13 تا 15 مسابقه مستند بین الملل

متصل با آب به کارگردانی دانیل رایان و جیمز شروود از کشور استرالیا به مدت 14 دقیقه

بذرهای زمان به کارگردانی سندی مک لود از کشور ایالات متحده آمریکا به مدت 77 دقیقه

سانس 15 تا 17 مسابقه مستند و داستانی

صدای پای دیو به کارگردانی جمال اسکویی به مدت40 دقیقه

آبی مازندران به کارگردانی علی احمدی زرین کلایی به مدت 15 دقیقه

زهر در گلستان به کارگردانی امیر محمد خوارزمی به مدت 40 دقیقه

سانس 17 تا 19 مسابقه مستند بین الملل

کوله پشتی آب- پائول به کارگردانی میریام اشتین از کشور آلمان به مدت 7 دقیقه

گاوبندی: راز پایداری به کارگردانی کیپ آندرسن و کیگان کوهن از کشور ایالات متحده آمریکا به مدت 85 دقیقه

سانس 19 تا 21 مسابقه مستند ملی

در جستجوی پلنگ ایرانی به کارگردانی فتح الله امیری به مدت67 دقیقه

مرز پوسیده به کارگردانی علی نیکبخت به مدت26 دقیقه

سانس 21 تا 23 مسابقه مستند بین الملل

فیل ها نمی توانند بپرند به کارگردانی رودریگو سائز و ماریا خوزه مارتینز از کشور شیلی به مدت 49 دقیقه

دانوب – آمازون اروپا: از جنگل سیاه تا دریای سیاه به کارگردانی ریتا اشلامبرگر و مایکل اشلامبرگر از کشور اتریش به مدت 52 دقیقه

سالن شماره دو

سانس 9:15 تا 11:15 نکوداشت

نکوداشت خسرو معصومی «رسم عاشق کشی»

سانس 11:15 تا 13:15 مسابقه مستند ملی

شباویز و پگاه خاموش به کارگردانی رضا محمد پور به مدت29 دقیقه

گوریا به کارگردانی محمد حسین نطری و لیلا فولادوند به مدت64 دقیقه

سانس 13:15 تا 15:15 مسابقه بلند داستانی

بالابان به کارگردانی سید رضا صافی به مدت64 دقیقه

سانس 15:15 تا 17:15 مسابقه کوتاه ملی و بین الملل

مرد نمکی به کارگردانی سید سجاد موسوی به مدت 15 دقیقه

زمین و ما به کارگردانی اسد رضایی به مدت 2 دقیقه

غروب حلزون به کارگردانی آزاد محمدی به مدت 19 دقیقه

زندگی کاغذی به کارگردانی محمد رضا مرادی به مدت 3 دقیقه

تور و ماهی به کارگردانی علی نیکفر به مدت 10 دقیقه

عروس باران به کارگردانی آکو زند کریمی به مدت 7 دقیقه

همیشه تو اول سلام می کنی به کارگردانی سعید نجاتی به مدت 2 دقیقه

میراث به کارگردانی علیرضا کنگاوری ،جواد شکاری به مدت 6 دقیقه

پرواز قاصدک به کارگردانی ایرج محمدی زرینی به مدت 14 دقیقه

زباله به کارگردانی حسین حضوری به مدت 38 ثانیه

مساله باز و بسته به کارگردانی مانیشا گوپتا از کشور هندوستان به مدت 3 دقیقه

سانس 17:15 تا 19:15 بخش نمایش ویژه

جزیره رنگین به کارگردانی خسرو سینایی به مدت 104 دقیقه

سانس 19:15 تا 21:15 بخش جنبی- فیلم های کشور فرانسه

آنجا جنگل بود به کارگردانی لوک ژاکه به مدت 78 دقیقه

سانس 21:15 تا 23:15 مسابقه مستند بین الملل

مردی که می خواست جهان را تغییر دهد به کارگردانی ماریت فابر از کشور هلند به مدت 90 دقیقه

سالن شماره سه

سانس 9:30 تا 11:30 مسابقه بلند داستانی

طعم شیرین خیال به کارگردانی کمال تبریزی به مدت 90 دقیقه

سانس 11:30 تا 13:30 مسابقه مستند بین الملل

بانوی ارومیا به کارگردانی محمد احسانی به مدت 30 دقیقه

پسر کوهستان به کارگردانی یاووز سلیم تاشجی اوغلو از کشور ترکیه به مدت 17 دقیقه

پسماند ماندالا به کارگردانی آلساندرو برنارد و پائولو سرتو از کشور ایتالیا 52 دقیقه

سانس 13:30 تا 15:30 مسابقه مستند بین الملل

وحشی شده به کارگردانی دان کورئان از کشور رومانی به کارگردانی 83 دقیقه

سانس 15:30 تا 17:30 مسابقه انیمیشن و کوتاه ملی و بین الملل

کارگاه آموزشی پروفسور کناپ ار کشور آلمان در زمینه آب و جنگل

سانس 17:30 تا 19:30 بخش جنبی و مسابقه مستند ملی

مادرم بلوط به کارگردانی محمود رحمانی به مدت52 دقیقه

بیجار سری به کارگردانی نادر شیخ الاسلامی به مدت 30 دقیقه

زیستن به کارگردانی محمود کیانی فلاورجانی به مدت 11 دقیقه

سانس 19:30 تا 21:30 بخش جنبی مسابقه انیمیشن ملی

دخترک آت آشغالی به کارگردانی محمد زارع،شلاله خیری به مدت 15 دقیقه

پایین به کارگردانی شادی سعیدی ورنوسفادرانی به مدت 7 دقیقه

حرکت به کارگردانی عباس عباسی وزین به مدت 2 دقیقه

کودکان کویر به کارگردانی سعادت رحیم زاده به مدت10 دقیقه

فانوس لالایی به کارگردانی اصغر صفار و عباس جلالی یکتا به مدت 3 دقیقه

زندگی مورچه ها به کارگردانی مهرداد شیخان به مدت 13 دقیقه

سلفی به کارگردانی بهنام دلداده به مدت 2 دقیقه

درخت به کارگردانی صادق اکبری به مدت100 ثانیه

چرخه به کارگردانی میلاد جعفری سیسی به مدت 4 دقیقه

آواز مینا به کارگردانی مهدی آقاجانی به مدت 3 دقیقه

دزد درخت ها به کارگردانی راشین خیریه به مدت 10 دقیقه

سانس 21:30 تا 23:30 مسابقه مستند ملی

دیاپیر به کارگردانی عبدالعزیز قاسمی به مدت 30 دقیقه

جرعه‌های تاریخ به کارگردانی سید میکاییل موسوی به مدت 21 دقیقه

قربانی به کارگردانی رضا فرهمند ،کیومرث محمد چناری به مدت 45 دقیقه

سینما کانون پرورش کودکان و نوجوانان

سانس 9 تا 11 مسابقه مستند ملی

N28E50 به کارگردانی پیام شادنیا به مدت32 دقیقه

آخرین فرصت درخت به کارگردانی سعید سلیمانی به مدت9 دقیقه

ایران جنوب غربی به کارگردانی محمد رضا فرطوسی به مدت 52 دقیقه

سانس 11 تا 13 مسابقه مستند بین الملل

تراژدی پسماند های الکترونیکی به کارگردانی کوزیما دانوریتزر از کشور فرانسه، اسپانیا، انگلستان به مدت 86 دقیقه

سانس 13 تا 15 مسابقه مستند ملی

زندگی در خور موسی به کارگردانی حجت طاهری به مدت52  دقیقه

زمستان ،عشق و سایر قوانین به کارگردانی یاسر خیر به مدت40 دقیقه

سانس 15 تا 17 بخش جنبی

تهران طبیعت به یغما رفته

سانس 17 تا 19 مسابقه مستند بین الملل

خوراک برای فکر، خوراک برای زندگی به کارگردانی سوزان راکفلر از کشور ایالات متحده آمریکا به مدت 22 دقیقه

جامبو وحشی به کارگردانی نیک واگونر از کشور ایالات متحده آمریکا به مدت 60 دقیقه

سانس 19 تا 21 مسابقه مستند ملی

نوروز در نئور به کارگردانی عبدالله عزیزی به مدت 21 دقیقه

مادر کشی به کارگردانی کمیل سوهانی به مدت 76 دقیقه

سانس 21 تا 23 مسابقه مستند بین الملل

مغاک های یخی به کارگردانی تیری برو از کشور فرانسه به مدت 52 دقیقه

کوهستان گرگ به کارگردانی اریک بالاژ از کشور اسلواکی به مدت 48 دقیقه

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید