تصویر برگزیده

درجشنواره بین المللی فیلم سبز ؛

برنامه های روز دوم جشنواره بین المللی فیلم سبز

آرتنا: جدول برنامه های روز دوم پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز اعلام شد.

به گزارش«آرتنا»، برنامه نمایش فیلم های روز یکشنبه 26 اردیبهشت ماه بدین شرح است:

سینما فلسطین:

سالن شماره یک

سانس 9 تا 11 مسابقه مستند بین الملل

نگهداران باغ به کارگردانی بریونی دون از کشور مصر به مدت 28 دقیقه

بائوباب ها بین خشکی و دریا به کارگردانی سیریل کرنو از کشور فرانسه به مدت 56 دقیقه

سانس 11 تا 13 مسابقه مستند ملی

مم خرس سیاه بلوچی به کارگردانی مهدی چلانی به مدت 60 دقیقه

نویز به کارگردانی بابک مجیدی به مدت 7 دقیقه

اوسیا به کارگردانی علیرضا دهقان به مدت 30 دقیقه

سانس 13 تا 15 مسابقه مستند بین الملل

نیروی تغییر به کارگردانی کارل آ. فشنر از کشور آلمان به مدت90 دقیقه

سانس 15 تا 17 مسابقه فیلم های بلند داستانی

خواب آب به کارگردانی فرهاد مهرانفر به مدت 95 دقیقه

سانس 17 تا 19 مسابقه مستند بین الملل

درختان زمزمه کننده به کارگردانی سباستین سوواژ از کشور موریس به مدت 9 دقیقه

انقلاب به کارگردانی راب استوارت از کشور کانادا به مدت 82 دقیقه

سانس 19 تا 21 مسابقه مستند ملی

دریای کاسپین "آلودن زیبایی" به کارگردانی یاسر طالبی به مدت 13 دقیقه

چه شور بود دریاچه من به کارگردانی حسن قهرمانی به مدت 29 دقیقه

غبار سرخ به کارگردانی پژمان مظاهری پور به مدت 53 دقیقه

سانس 21 تا 23 مسابقه مستند بین الملل

بانوی ارومیا به کارگردانی محمد احسانی به مدت 30 دقیقه

پسر کوهستان به کارگردانی یاووز سلیم تاشجی اوغلو از کشور ترکیه به مدت 17 دقیقه

پسماند ماندالا به کارگردانی آلساندرو برنارد و پائولو سرتو از کشور ایتالیا 52 دقیقه

سالن شماره دو

سانس 9:15 تا 11:15 نکوداشت یک فیلمساز

فیلم سینمایی «جایی در دوردست» ساخته خسرو معصومی

سانس 11:15 تا 13:15 مسابقه مستند ملی

موکان به کارگردانی محمد علی رخشانی به مدت 25 دقیقه

سه سنجاقک به کارگردانی دلاور دوستانیان به مدت 16 دقیقه

در پناه بلوط به کارگردانی مهدی نور محمدی به مدت 56 دقیقه

سانس 13:15 تا 15:15 مسابقه بلند داستانی

بلوگا به کارگردانی  مهدی جعفری به مدت 82 دقیقه

سانس 15:15 تا 17:15 مسابقه کوتاه ملی و بین الملل

رنگ آب به کارگردانی عماد سلمانیان به مدت8دقیقه

پیانو به کارگردانی امیر علی اعلایی به مدت 15 دقیقه

حریم به کارگردانی ناصر ناصر پور به مدت 2دقیقه

آق گل به کارگردانی مهدی حیدری به مدت 20 دقیقه

خاطرات مخدوش یک دریاچه به کارگردانی سید وحید حسینی نامی به مدت 13 دقیقه

باد چیزی خواهد گفت به کارگردانی علی مردمی به مدت 20دقیقه

روشن/خاموش به کارگردانی کوئستی فراون از کشور آلمان به مدت یک دقیقه

آپرتور و طبیعت! به کارگردانی سید علیرضا سیدی مقدم از کشور اتریش به مدت 2 دقیقه

سانس 17:15 تا 19:15 مسابقه بلند داستانی

مروارید به کارگردانی سیروس حسن پور به مدت 82 دقیقه

سانس 19:15 تا 21:15 مسابقه مستند بین الملل

قاصد به کارگردانی سو راینارد از کشور کانادا، فرانسه به مدت 60 دقیقه

سانس 21:15 تا 23:15 مسابقه مستند بین الملل

ده میلیارد – در بشقابتان چه دارید؟ به کارگردانی والنتین تورن از کشور آلمان به مدت 102 دقیقه

سالن شماره سه

سانس 9:30 تا 11:30 مسابقه بلند داستانی

نارنجی پوش به کارگردانی داریوش مهرجویی به مدت 108 دقیقه

سانس 11:30 تا 13:30 مسابقه مستند بین الملل

دریای زندگی به کارگردانی دانیل رودریگز از کشور اسپانیا به مدت 52 دقیقه

اوموا- آب به کارگردانی سارا سندرینگ و اوشوشنی هیولوآ و اوخور از کشور آلمان به مدت 45 دقیقه

سانس 13:30 تا 15:30 مسابقه مستند بین الملل

ناماسته نپال به کارگردانی کریس فلبر از کشور سوئیس به مدت 26 دقیقه

صداهای آمریکای لاتین به کارگردانی ایگناسیو روبانیا از کشور آرژانتین به مدت 64 دقیقه

سانس 15:30 تا 17:30 نشست با میهمانان خارجی

نشست و کفتکو با  کارل آ.فشنر کارگردان فیلم نیروی تغییر

سانس 17:30 تا 19:30 بخش مسابقه مستند ملی

N28E50  به کارگردانی پیام شادنیا به مدت 32 دقیقه

آخرین فرصت درخت به کارگردانی سعید سلیمانی به مدت 9 دقیقه

ایران جنوب غربی به کارگردانی محمد رضا فرطوسی به مدت 52 دقیقه

سانس 19:30 تا 21:30 بخش جنبی مسابقه انیمیشن ملی

دیروز امروز امروز به کارگردانی احمد تیموری به مدت2دقیقه

جازبالی از مجموعه (دیرین درین ) به کارگردانی علی درخشی به مدت 70 ثانیه

زمین روباه به کارگردانی مقداد اخوان به مدت 1دقیقه و 54 ثانیه

بزفسور وارد میشود(بزفسور و قاچاقچی کم درک)به مدت 3 دقیقه

کشاورز و ربات به کارگردانی عبد الله علی مراد به مدت 21 دقیقه

ناگهان باد بر می خیزد به کارگردانی ادریس سامانی به مدت 8 دقیقه

کودکان دشت به کارگردانی سعادت رحیم زاده به مدت 10 دقیقه

ماهی سرخ شده به کارگردانی لیلا خلیل زاده به مدت 10 دقیقه

در و اگزوز (از مجموعه دیرین دیرین ) به کارگردانی علی درخشی به مدت 70ثانیه

نقطه قرمز به کارگردانی مطهره احمد پور به مدت 4 دقیقه و 43 ثانیه

چه زخم هاست نهان به کارگردانی مطهره شمس به مدت 5 دقیقه

مادر به کارگردانی سید محمد رضا خردمندان به مدت 100 ثانیه

سانس 21:30 تا 23:30 مسابقه مستند ملی

باغ های گمشده به کارگردانی هادی آفریده به مدت 50 دقیقه

آب و جان به کارگردانی عبدالخالق طاهری به مدت 44 دقیقه

سینما کانون پرورش کودکان و نوجوانان

سانس 9 تا 11 مسابقه مستند ملی

مادرم بلوط به کارگردانی محمود رحمانی به مدت 52 دقیقه

بیجار سری  به کارگردانی نادر شیخ الاسلامی به مدت 30 دقیقه

زیستن به کارگردانی محمود کیانی فلاورجانی 11 دقیقه

سانس 11 تا 13 مسابقه مستند بین الملل

مردی که می خواست جهان را تغییر دهد به کارگردانی ماریت فابر از کشور هلند به مدت 90 دقیقه

سانس 13 تا 15 مسابقه مستند ملی

صدای پای دیو به کارگردانی جمال اسکویی به مدت 40 دقیقه

آبی مازندران به کارگردانی علی احمدی زرین کلایی به مدت 15 دقیقه

زهر در گلستان به کارگردانی امیر محمد خوارزمی به مدت 40 دقیقه

سانس 15 تا 17 بخش جنبی و نکوداشت

فیلم سینمایی«قصه پرواز»به کارگردانی هوشنگ درویش پور

سانس 17 تا 19 مسابقه مستند بین الملل

وحشی شده به کارگردانی دان کورئان از کشور رومانی به کارگردانی 83 دقیقه

سانس 19 تا 21 مسابقه مستند بین الملل

سد لعنت! به کارگردانی بن نایت و تراویس رامل از کشور ایالات متحده آمریکا به مدت 88 دقیقه

سانس 21 تا 23 مسابقه مستند بین الملل

زمین به کارگردانی یان آرتوس برتران از کشور فرانسه به مدت 98 دقیقه

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید