تصویر برگزیده

اعلام شد

برنامه های سومین روز پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز

آرتنا: جدول برنامه های سومین روز پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز اعلام شد.

به گزارش «آرتنا»،برنامه نمایش فیلم های روز دوشنبه، 27 اردیبهشت ماه بدین شرح است:

سینما فلسطین:

سالن شماره یک

سانس 9 تا 11 مسابقه مستند بین الملل

جعبه کاغذی به کارگردانی زبیگینو ژاپلا از کشور لهستان به مدت 9 دقیقه

مانده پزی – غذا تولید کنید نه زباله به کارگردانی گئورگ میش از کشور اتریش به مدت 82 دقیقه

سانس 11 تا 13 مسابقه مستند ملی

دیاپیر به کارگردانی عبدالعزیز قاسمی به مدت 30 دقیقه

جرعه‌های تاریخ به کارگردانی سید میکاییل موسوی به مدت 21 دقیقه

قربانی به کارگردانی رضا فرهمند ،کیومرث محمد چناری به مدت 45 دقیقه

سانس 13 تا 15 مسابقه مستند بین الملل

تراژدی پسماند های الکترونیکی به کارگردانی کوزیما دانوریتزر از کشور فرانسه، اسپانیا، انگلستان به مدت 86 دقیقه

سانس 15 تا 17 مسابقه مستند و داستانی

ماه در جنگل به کارگردانی سیامک شایقی به مدت 105 دقیقه

سانس 17 تا 19 مسابقه مستند بین الملل

مغاک یخی به کارگردانی تیری برراد از کشور فرانسه به مدت 52 دقیقه

کوهستان گرگ به کارگردانی اریک بالاژ از کشور اسلواکی به مدت 48 دقیقه

 

سانس 19 تا 21 مسابقه مستند ملی

شباویز و پگاه خاموش به کارگردانی رضا محمد پور به مدت 29 دقیقه

گوریا به کارگدانی محمد حسین نطری، لیلا فولادوند به مدت 64 دقیقه

سانس 21 تا 23 مسابقه مستند بین الملل

H2Omx  به کارگردانی خوزه کوهن از کشور مکزیک به مدت 82 دقیقه

سالن شماره دو

سانس 9:15 تا 11:15 نکوداشت

نکوداشت خسرو معصومی «باد در علفزار می‌پیچد»

سانس 11:15 تا 13:15 مسابقه مستند ملی

زندگی در خور موسی به کارگردانی حجت طاهری به مدت 52 دقیقه

زمستان ،عشق و سایر قوانین به کارگردانی یاسر خیر به مدت 40 دقیقه

سانس 13:15 تا 15:15 مسابقه انیمیشن و مسابقه بلند داستانی

گمیچی به کارگردانی مجید اسماعیلی پارسا به مدت 85 دقیقه

سانس 15:15 تا 17:15 مسابقه کوتاه ملی و بین الملل

برتلک باز به کارگردانی سجاد احمد بیگی به مدت14 دقیقه

رنگ آب به کارگردانی سعید نقویان به مدت 2دقیقه

کوزمک به کارگردانی علیرضا سلمانپور ، یونس طراحی به مدت 20 دقیقه

سایه به کارگردانی تی یام یابنده به مدت 2 دقیقه

پل به کارگردانی رضا جمالی به مدت 12 دقیقه

تواتر به کارگردانی محمد علی محراب بیگی به مدت 100ثانیه

جنگل به کارگردانی عباس سندی به مدت 3دقیقه

سربازها لک لک ها را دوست دارند به کارگردانی سعید نجاتی به مدت 7 دقیقه

آب یخ به کارگردانی جلال ساعد پناه به مدت 17 دقیقه

جنگل من به کارگردانی سباستین پن از کشور بلژیک به مدت 7 دقیقه

سانس 17:15 تا 19:15 مسابقه بلند داستانی

طعم شیرین خیال کمال تبریزی

سانس 19:15 تا 21:15 مسابقه مستند بین الملل

قضاوت هادوین به کارگردانی ساشا اسنو از کشور کانادا، انگلستان به مدت 87 دقیقه

سانس 21:15 تا 23:15 مسابقه مستند بین الملل

نیروی تغییر به کارگردانی کارل آ. فشنر از کشور آلمان به 94 دقیقه

سالن شماره سه

سانس 9:30 تا 11:30 مسابقه بلند داستانی و مسابقه کوتاه ملی و بین الملل

دامنه های سفید به کارگردانی محمد ابراهیم معیری به مدت 75 دقیقه

سانس 11:30 تا 13:30 مسابقه مستند بین الملل

کوله پشتی آب- پائول به کارگردانی میریام اشتین از کشور آلمان به مدت 7 دقیقه

گاوبندی: راز پایداری به کارگردانی کیپ آندرسن و کیگان کوهن از کشور ایالات متحده آمریکا به مدت 85 دقیقه

سانس 13:30 تا 15:30 مسابقه مستند بین الملل

نگهداران باغ به کارگردانی بریونی دون از کشور مصر به مدت 28 دقیقه

بائوباب ها بین خشکی و دریا به کارگردانی سیریل کرنو از کشور فرانسه به مدت 56 دقیقه

سانس 15:30 تا 17:30 مسابقه انیمیشن و کوتاه ملی و بین الملل

قطره به کارگردانی بهنام شجاعی به مدت 2 دقیقه

اینسان به کارگردانی مهدی آقاجانی به مدت 9 دقیقه

تک سرنشین (از مجموعه دیرین دیرین ) به کارگردانی علی درخشی به مدت 70 ثانیه

درخت به کارگردانی ساره شفیعی پور به مدت 5 دقیقه

همراه به کارگردانی محمود آزاد نیا،محمد افشار نژاد به مدت 2 دقیقه

زادگاه زندگی به کارگردانی علی نیکوکار به مدت 10 دقیقه

بزفسور وارد می شود "آشغال رمانتیک " به کارگردانی علی اکبریان کاهانی به مدت 2 دقیقه و 16 ثانیه

کارنامه 1و2 به کارگردانی محمد مهدی خدا کرمی به مدت 100 ثانیه

تکامل به کارگردانی حسن توکلی به مدت 2 دقیقه

آبی کودکانه به کارگردانی آزاده دهقانی ،علی اصغر مهدویان به مدت 3 دقیقه و 20 ثانیه

مچاله به کارگردانی علی احدی به مدت 1 دقیقه و 20 ثانیه

آدمها به کارگردانی ما شاالله محمدی به مدت 3 دقیقه و 10 ثانیه

دود جامد(از مجموعه دیرین دیرین ) به کارگردانی علی درخشی به مدت 70 ثانیه

باید گشت به کارگردانی بابک و بهنود نکویی به مدت 2 دقیقه

شکارچی به کارگردانی حسین بناءرضوی به مدت 5 دقیقه

خورشید به کارگردانی رامین رحیمی به مدت 7 دقیقه

زمین و دستهای ما به کارگردانی سید عباس شفیعی به مدت 2 دقیقه

درنا به کارگردانی آزاده مرادی به مدت 4 دقیقه

سانس 17:30 تا 19:30 بخش جنبی و مسابقه مستند ملی

سانس 19:30 تا 21:30 بخش جنبی فیلم های کشور فرانسه

ابری بر فراز دنیا به کارگردانی اگنس مورو به مدت 50 دقیقه

پیشاک، خوک خرطوم دار کلمبیایی به کارگردانی کارولاین آتیلا لاریویر به مدت 5 دقیقه

هرج و مرج طوفان به کارگردانی اندی بیات، جان جکسون به مدت 50 دقیقه

مانند جنگل ها به کارگردانی بورسو سانکور، جفری گوده به مدت 3 دقیقه

پاهای سبز به کارگردانی السا دومل به مدت 4 دقیقه

سانس 21:30 تا 23:30 مسابقه مستند ملی

دست استرنجلاو به کارگردانی یاشار شیر محمدی به مدت58 دقیقه

فرمانروای زاگرس  به کارگردانی پرهام دیباج به مدت 37 دقیقه

سینما کانون پرورش کودکان و نوجوانان

سانس 9 تا 11 مسابقه مستند ملی

باغ های گمشده به کارگردانی هادی آفریده به مدت 50 دقیقه

آب و جان به کارگردانی عبدالخالق طاهری به مدت 44 دقیقه

سانس 11 تا 13 مسابقه مستند بین الملل

متصل با آب به کارگردانی دانیل رایان و جیمز شروود از کشور استرالیا به مدت 14 دقیقه

بذرهای زمان به کارگردانی سندی مک لود از کشور ایالات متحده آمریکا به مدت 77 دقیقه

سانس 13 تا 15 مسابقه مستند ملی

دریای کاسپین "آلودن زیبایی" به کارگردانی یاسر طالبی به مدت 13 دقیقه

چه شور بود دریاچه من به کارگردانی حسن قهرمانی به مدت 29 دقیقه

غبار سرخ به کارگردانی پژمان مظاهری پور به مدت 53 دقیقه

سانس 15 تا 17 بخش خارج از مسابقه

جزیره رنگین به کارگردانی خسرو سینایی به مدت 104 دقیقه

سانس 17 تا 19 مسابقه مستند بین الملل

ناماسته نپال به کارگردانی کریس فلبر از کشور سوئیس به مدت 26 دقیقه

صداهای آمریکای لاتین به کارگردانی ایگناسیو روبانیا از کشور آرژانتین به مدت 64 دقیقه

سانس 19 تا 21 مسابقه مستند ملی و بین الملل

بانوی ارومیا به کارگردانی محمد احسانی به مدت 30 دقیقه

پسر کوهستان به کارگردانی یاووز سلیم تاشجی اوغلو از کشور ترکیه به مدت 17 دقیقه

پسماند ماندالا به کارگردانی آلساندرو برنارد و پائولو سرتو از کشور ایتالیا 52 دقیقه

سانس 21 تا 23 مسابقه مستند بین الملل

ده میلیارد – در بشقابتان چه دارید؟ به کارگردانی والنتین تورن از کشور آلمان به مدت 102 دقیقه

 

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید