تصویر برگزیده

فیلم های روز دوشنبه، 27 اردیبهشت ماه ؛

برنامه چهارمین روز جشنواره بین المللی فیلم سبز اعلام شد

آرتنا: جدول برنامه های چهارمین روز پنجمین جشنواره بین المللی فیلم سبز اعلام شد.

به گزارش «آرتنا»، برنامه نمایش فیلم های روز دوشنبه، 27 اردیبهشت ماه بدین شرح است:

سینما فلسطین:

سالن شماره یک

سانس 9 تا 11 مسابقه مستند بین الملل

سفری از خلال چشمان توده مرجانی به کارگردانی دانیل رایان و جیمز شروود از کشور استرالیا به مدت 16 دقیقه

آتلانتیک به کارگردانی ریستلرد او دو منهایل از کشور ایرلند، نروژ، کانادا به مدت 75 دقیقه

سانس 11 تا 13 مسابقه مستند ملی

N28E50 به کارگردانی پیام شادنیا به مدت32 دقیقه

آخرین فرصت درخت به کارگردانی سعید سلیمانی به مدت9 دقیقه

ایران جنوب غربی به کارگردانی محمد رضا فرطوسی به مدت 52 دقیقه

سانس 13 تا 15 مسابقه مستند بین الملل

مردی که می خواست جهان را تغییر دهد به کارگردانی ماریت فابر از کشور هلند به مدت 90 دقیقه

سانس 15 تا 17 مسابقه داستانی

بلوگا  به کارگردانی مهدی جعفری به مدت 82 دقیقه

سانس 17 تا 19 مسابقه مستند بین الملل

ده میلیارد – در بشقابتان چه دارید؟ به کارگردانی والنتین تورن از کشور آلمان به مدت 102 دقیقه

سانس 19 تا 21 مسابقه مستند ملی

نوروز در نئور به کارگردانی عبدالله عزیزی به مدت 21 دقیقه

مادر کشی به کارگردانی کمیل سوهانی به مدت 76 دقیقه

سانس 21 تا 23 مسابقه مستند بین الملل

بخش جنبی کشور فرانسه روزی روزگاری جنگلی بود به کارگردانی لوک ژاکه به مدت 78 دقیقه

هیمالیا، سیاره یخی به کارگردانی تیری برود، وینسنت امورو به مدت 50 دقیقه

 

سالن شماره دو

سانس 9:15 تا 11:15 مسابقه بلند داستانی

چتر سبز به کارگردانی ناصر رفایی به مدت 100 دقیقه

سانس 11:15 تا 13:15 مسابقه مستند ملی

در جستجوی پلنگ ایرانی به کارگردانی فتح الله امیری به مدت 67 دقیقه

مرز پوسیده به کارگردانی علی نیکبخت به مدت 26 دقیقه

سانس 15:15 تا 17:15 مسابقه کوتاه ملی و بین الملل

روز گنجشکها به کارگردانی سعید صادقی ،احمد رضا رافعی بروجنی به مدت36 دقیقه

سنگ ،کاغذ ،قیچی به کارگردانی کمیل شریفی به مدت 2 دقیقه

آبی مثل آسمان به کارگردانی عابدین محمدی به مدت 3 دقیقه   

IMPRESSION-XPS160 به کارگردانی تی یام یابنده به مدت 15 دقیقه

زندگی به کارگردانی قاسم شیشه گری به مدت 100 ثانیه

نجس به کارگردانی بهرام و بهمن ارک به مدت 19 دقیقه

بید بزرگ به کارگردانی جرد کاتسین از کشور ایالات متحده آمریکا به مدت 10 دقیقه

 سانس 17:15 تا 19:15 مسابقه بلند داستانی

نارنجی پوش به کارگردانی داریوش مهرجویی به مدت 108 دقیقه

سانس 19:15 تا 21:15 مسابقه مستند بین الملل

فیل ها نمی توانند بپرند به کارگردانی رودریگو سائز و ماریا خوزه مارتینز از کشور شیلی به مدت 49 دقیقه

دانوب – آمازون اروپا: قسمت اول: از جنگل سیاه تا دریای سیاه به کارگردانی ریتا اشلامبرگر و مایکل اشلامبرگر از کشور اتریش به مدت 52 دقیقه

سانس 21:15 تا 23:15 مسابقه مستند بین الملل

زمین به کارگردانی یان آرتوس برتران از کشور فرانسه به مدت 98 دقیقه

سالن شماره سه

سانس 9:30 تا 11:30 مسابقه بلند داستانی

مروارید به کارگردانی سیروس حسن پور به مدت 82 دقیقه

سانس 11:30 تا 13:30 مسابقه مستند بین الملل

یک عشق طلایی و آتشین به کارگردانی سباستین پن از کشور بلژیک به مدت 6 دقیقه

یاکونا به کارگردانی پل کالینز و آنلو سپولودا از کشور ایالات متحده آمریکا به مدت 83 دقیقه

سانس 13:30 تا 15:30 مسابقه مستند بین الملل

جعبه کاغذی به کارگردانی زبیگینو ژاپلا از کشور لهستان به مدت 9 دقیقه

مانده پزی – غذا تولید کنید نه زباله به کارگردانی گئورگ میش از کشور اتریش به مدت 82 دقیقه

سانس 15:30 تا 17:30 مسابقه انیمیشن و کوتاه ملی و بین الملل

آب و توسعه به کارگردانی یان کونتزل از کشور آلمان به مدت 7 دقیقه و 45 ثانیه

آ.د.م. به کارگردانی ولادیسلاو کنتزویچ از کشور کرواسی به مدت 12 دقیقه و 45 ثانیه

امید به کارگردانی سیمونه جامپائولو از کشور انگلستان به مدت 4 دقیقه و 11 ثانیه

آب زیرزمینی، یک منبع حیاتی پنهان به کارگردانی دووه وان در ورف از کشور هلند به مدت 3 دقیقه و 40 ثانیه

از دست دادن نیمو به کارگردانی دووه وان در ورف از کشور هلند به مدت 6 دقیقه و 55 ثانیه

آدم بستنی به کارگردانی استر کاساس رورا از کشور اسپانیا، ایالات متحده آمریکا به مدت 11 دقیقه

انطباق با تغییر اقلیم و سلامت: زمان اقدام است به کارگردانی افریم بروشکوسکی و برند هزل از کشور آلمان به مدت 4 دقیقه و 44 ثانیه

پرنده کوچک و برگ به کارگردانی لنا ون دورن از کشور سوئیس به مدت 4 دقیقه و 20 ثانیه

پرنده کوچک و سنجاب  به کارگردانی لنا ون دورن از کشور سوئیس به مدت 4 دقیقه و 20 ثانیه

پایان دادن به ماهی گیری بی رویه به کارگردانی اولی هنریک اشترکنباخ از کشور آلمان به مدت 4 دقیقه و 20 ثانیه

بیایید در مورد خاک صحبت کنیم به کارگردانی اولی هنریک اشترکنباخ از کشور آلمان به مدت 5 دقیقه و 24 ثانیه

معرفی جشنواره فیلم سبز برلین از ساعت 17:30 تا 20:00

نمایش فیلم برگزیده جشنواره فیلم سبز برلین از ساعت 18:30 تا 20

انقراض پرشتاب به کارگردانی لویی سیهویوس به مدت 90 دقیقه

گفت و گو در زمینه گسترش شبکه ارتباطی با جشنواره فیلم سبز

از ساعت 20 تا 20:30

سانس 21:30 تا 23:30 مسابقه مستند ملی

صدای پای دیو به کارگردانی جمال اسکویی به مدت40 دقیقه

آبی مازندران به کارگردانی علی احمدی زرین کلایی به مدت 15 دقیقه

زهر در گلستان به کارگردانی امیر محمد خوارزمی به مدت 40 دقیقه

سینما کانون پرورش کودکان و نوجوانان

سانس 9 تا 11 مسابقه مستند ملی

مم خرس سیاه بلوچی به کارگردانی مهدی چلانی به مدت 60 دقیقه

نویز به کارگردانی بابک مجیدی به مدت 7 دقیقه

اوسیا به کارگردانی علیرضا دهقان به مدت 30 دقیقه

سانس 11 تا 13 مسابقه مستند بین الملل

نیروی تغییر به کارگردانی کارل آ. فشنر از کشور آلمان به مدت94 دقیقه

سانس 13 تا 15 مسابقه مستند ملی

موکان به کارگردانی محمد علی رخشانی به مدت 25 دقیقه

سه سنجاقک به کارگردانی دلاور دوستانیان به مدت 16 دقیقه

در پناه بلوط به کارگردانی مهدی نور محمدی به مدت 56 دقیقه

سانس 15 تا 17 بخش نکوداشت

نکوداشت خسرو معصومی «رسم عاشق کشی» به مدت 86 دقیقه

سانس 17 تا 19 مسابقه مستند بین الملل

نگهداران باغ به کارگردانی بریونی دون از کشور مصر به مدت 28 دقیقه

بائوباب ها بین خشکی و دریا به کارگردانی سیریل کرنو از کشور فرانسه به مدت 56 دقیقه

سانس 19 تا 21 مسابقه مستند ملی و بین الملل

H2Omx  به کارگردانی خوزه کوهن از کشور مکزیک به مدت 82 دقیقه

سانس 21 تا 23 مسابقه مستند بین الملل

درختان زمزمه کننده به کارگردانی سباستین سوواژ از کشور موریس به مدت 9 دقیقه

انقلاب به کارگردانی راب استوارت از کشور کانادا به مدت 82 دقیقه

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید