تصویر برگزیده

درجشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت؛

برنامه نمایش سومین روز جشنواره فیلم مقاومت

آرتنا: برنامه نمایش‌ سومین روز جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت اعلام شد.

برنامه نمایش فیلم‌های بخش مسابقه ایران، مسابقه پویانمایی، مسابقه فیلم‌های مستند ایران و مسابقه کوتاه، مستند، پویانمایی بین‌الملل، روز دوشنبه 5 مهرماه بدین شرح است:

پردیس ملت-سالن یک – مسابقه پویانمایی و ایران:

سانس اول – ساعت 16:30 - مسابقه پویانمایی: پویانمایی سینمایی «فرزندان آفتاب» به کارگردانی مسعود حمزه ای و علی احمدی

سانس دوم – ساعت 18:45 – مسابقه ایران: فیلم سینمایی «تگرگ و آفتاب» به کارگردانی رضا کریمی

سانس سوم – ساعت 21:30 – جلوه گاه نور: فیلم های: مادر_ اصغر بختیاری، سادات خانم_ حمید امینی، چلچراغ_ علیرضا فرد، گل نساء_ صغری مرادی، حکایت شیرین_ بهرام شعبانی، مرغابی‌های امام زمان (عج)_ ابوالفضل گلفام

پردیس ملت- سالن دو – مسابقه ایران و بین‌الملل:

سانس اول – ساعت  15– مسابقه بین الملل: فیلم سینمایی «شهید» به کارگردانی عبدالعلیم طاهر از عراق

سانس دوم – ساعت 17 – مسابقه ایران: فیلم سینمایی «عین شین قاف» به کارگردانی قاسم جعفری

سانس سوم – ساعت 19 – مسابقه بین‌الملل: فیلم سینمایی «فانی و از هم گسیخته» به کارگردانی نجدت انزور از کشور سوریه

سانس چهارم – ساعت 21 – مسابقه ایران: فیلم سینمایی «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا

پردیس ملت – سالن چهار - مسابقه فیلم‌های مستند ایران:

سانس اول – ساعت 15: «مثل پروانه عاشق»به کارگردانی مهدی میر تیموری، «از پیله تا پرواز» به کارگردانی محمدعلی یزدان پرست و «عروج بی خروش» به کارگردانی امیر مهریزدان

سانس دوم – ساعت 17: «نشانی» به کارگردانی اصغر بختیاری، «خاک تشنه» به کارگردانی محمدعلی شعبانی و «نسل سوم» به کارگردانی محمدعلی رخشانی صابر

سانس سوم – ساعت 19: «وطن مادر من» به کارگردانی محمدعلی رخشانی صابر، «74» به کارگردانی سیدستار چمنی گل و «با مرگ زندگی» به کارگردانی وحید فراهانی

سانس چهارم – ساعت 21: «آنجا کربلا شد» به کارگردانی محسن جهانی و محسن عقیلی و «آ 157» به کارگردانیبهروز نورانی پور

پردیس ملت – سالن پنج – مسابقه کوتاه، مستند و پویانمایی بین‌الملل:

ساعت 15 در این سالن کنفرانس مهمانان خارجی برگزار شد.

سانس اول – ساعت 16:30- کوتاه و پویانمایی خارجی: صراط (ترکیه)، طعم زندگی (عراق)، ابرمرد عراقی (عراق)، هسته زیتون (مصر)، دیوار (رومانی)، هشدار 3 دقیقه ای (انگلستان)، بازی جنگ (لهستان)، تو آمریکایی نیستی (افغانستان).

سانس دوم – ساعت 18:30 – کوتاه ایرانی: «قضاوت» محمد اسفندیاری، «خوابی» آذر خرم، «دیوار کشی» احمد تیموری، «کچ» مهرداد حسنی، «خانه » رضا زهتابچیان   ، « ننه هما » داود جلیلی ، « ملاقات شیشه‌ای » یوسف حاتمی‌کیا ، « دایو » حسین دارابی   

سانس سوم – ساعت 20:30 – مستند خارجی: « جنگ پیرامون ما  »به کارگردانی عبدالله اومیش از کشور آمریکا و « شجایا » به کارگردانی محمد المغنی از فلسطین

لازم به ذکر است، دومین کارگاه آموزشی تخصصی «سینمای مقاومت» با حضور «دکتر حبیب احمدزاده» فیلم نامه نویس و استاد دانشگاه با موضوع «فلیم نامه نویسی» برگزار می‌شود. این کارگاه در دو کلاس، در کلاس اول ساعت 8:45 تا 10:30 با عنوان درس «چگونه دیدن» و کلاس دوم ساعت 10:45 تا 12:30 با عنوان درس «فرق آئین و نمایش» روز دوشنبه 5 مهرماه در سالن شماره سه پردیس ملت برپا خواهد شد. کارگاه‌های آموزشی تخصصی«سینمای مقاومت» به هنرجویان داخلی و خارجی اختصاص دارد.

گفتنی است چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با شعار «تجلی گفتمان فرهنگی انقلاب اسلامی» به همت بنیاد فرهنگی روایت و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس تا 9 مهرماه در پردیس سینمایی ملت برپاست.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید