تصویر برگزیده

درجشنواره فیلم مقاومت؛

نمایش 29 فیلم در روز پایانی جشنواره فیلم مقاومت

آرتنا: در ششمین روز از جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت 29 عنوان فیلم ایرانی و خارجی به نمایش در می آید.

در روز پنج شنبه 8 مهرماه، ششمین روز این جشنواره فیلم های بخش مسابقه ایران، مسابقه پویانمایی، جلوه گاه نور، مسابقه فیلم‌های مستند ایران و مسابقه کوتاه، مستند، پویانمایی بین‌الملل به ترتیب زیر به نمایش گذاشته خواهد شد.

پردیس ملت-سالن یک – مسابقه پویانمایی کوتاه:

سانس اول – ساعت 16:30 - مسابقه پویانمایی سینمایی  «شهید محمد بروجردی » به کارگردانی محمد صفورا و فرهاد علیزاده.

سانس دوم – ساعت 18:45 – مسابقه ایران: فیلم سینمایی «بدون مرز » به کارگردانی امیرحسین عسگری.

سانس سوم – ساعت 21:30 –جلوه گاه نور: فیلم های: جوانم فدای جوانش (کاظم دهقانی اشکذری)، مادرانه (ساسان فلاخ فر)، فروغ( ثریا پبدنی) بی بی( حسین طالبی مقدم)، آبی به رنگ کربلا (جواد شکاری).

پردیس ملت- سالن دو – مسابقه ایران و بین‌الملل:

سانس دوم – ساعت 17 – مسابقه ایران: فیلم سینمایی «تادوردست » به کارگردانی حسین قاسمی جامی

سانس سوم – ساعت 19 – مسابقه بین‌الملل: فیلم سینمایی «300شب» به کارگردانی می مصری از کشور لبنان

سانس چهارم – ساعت 21 – مسابقه ایران: فیلم سینمایی «اروند» به کارگردانی پوریا آذربایجانی

پردیس ملت – سالن چهار - مسابقه فیلم‌های مستند ایران:

سانس اول – ساعت 15: «بدون مرز»به کارگردانی مجید عزیزی و «روزهای خرداد » به کارگردانی سید محمد مهدی دزفولی

سانس دوم – ساعت 17: «قرار» به کارگردانی صغری مرادی، « ردپای فرشته» به کارگردانی ناصر نادری ، « ققنوس» به کارگردانی جمشید بیات ترک

سانس سوم – ساعت 19: «نسل مسعود» به کارگردانی سید مهدی میرحاجی ،«مثلث مرگ» به کارگردانی مرتضی شعبانی ،«برادران» به کارگردانی مهدی نقویان

سانس چهارم – ساعت 21: «فریاد خاموش »به کارگردانی حمید عبدالله زاده  و «مردان سیاست»به کارگردانی محمد عبدی زاده

پردیس ملت – سالن پنج – مسابقه کوتاه، مستند و مستند بین‌الملل:

سانس اول – ساعت 16:30 – مستند خارجی :«جمعه سیاه »به کارگردانی یوسف نتیل از کشورفلسطین و «قهوه برای تمام ملت ها » به کارگردانی وفا جمیل از فلسطین، «صمود-پایداری »به کارگردانی امت شیرین، برایان گرند دافی از کشورایرلند

سانس دوم – ساعت 18:30 – مستند خارجی:«دایاب »به کارگردانی مازن شربیانی از کردستان عراق و «فلسبین حماسی: ظهمور اسکیت بازی در کرانه غربی» به کارگردانی تئو کریش و فلیپ جو از انگلستان، «وهابیت: مکتب ابن تیمیه ریشه تروریسم» به کارگردانی مصطفی مسعود از کشور انگلستان.  

سانس سوم – ساعت 20:30 – مستند خارجی:«به ایران نروید »به کارگردانی بنجامین مارتینی از فرانسه و «کویر خالی» به کارگردانی سیلویا بورینی و لیندا پاگانلی از ایتالیا، «لالایی دن بائو » به کارگردانی یاکوب آنهو و کلمنت اسلیتر و کیم انگوئن از کشور استرالیا. 

لازم به ذکر است، پنجمین  کارگاه آموزشی تخصصی «سینمای مقاومت» با حضور «حجت الاسلام علی کریمیان » عکاس دبیرکل اتحادیه رادیو تلویزیون های اسلامی با موضوع «استراتژیک» برگزار می‌شود. این کارگاه از ساعت 10:30 تا 12:00 با عنوان درس «موضوعات استراتژیک در تولیدات تصویری» روز پنج شنبه 8 مهرماه در سالن شماره سه پردیس ملت برپا خواهد شد. کارگاه‌های آموزشی تخصصی«سینمای مقاومت» به هنرجویان داخلی و خارجی اختصاص دارد.

گفتنی است چهاردهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت با شعار «تجلی گفتمان فرهنگی انقلاب اسلامی» به همت بنیاد فرهنگی روایت و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس جمعه 9 مهرماه به کارخود پایان خواهد داد.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید