تصویر برگزیده

از میان 3227 فیلم ؛

اسامی فیلم های بخش مسابقه بین الملل جشنواره فیلم کوتاه تهران

آرتنا: 71 فیلم از 34 کشور برای بخش مسابقه بین الملل سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران انتخاب شدند.

از میان 3227 فیلم ارسال شده برای شرکت در بخش مسابقه بین الملل سی و سومین دوره جشنواره فیلم کوتاه تهران، 71 فیلم از 34 کشور جهان انتخاب شدند.

از میان آثار انتخاب شده فرانسه با 10 فیلم، آلمان با 9 فیلم و بلژیک با 5 فیلم بیشترین سهم را در بخش مسابقه بین الملل جشنواره فیلم کوتاه تهران دارند. کشورهای برزیل، کانادا، هلند و امریکا با 3 فیلم و کشورهای انگلستان، سوئد، سوئیس، ژاپن و ایتالیا با 2 فیلم در جشنواره سی و سوم حضور دارند. همچنین بلغارستان، چین، شیلی، قبرس، دانمارک، اکوادور، یونان، آرژانتین، ایرلند، اندونزی، کره جنوبی، قرقیزستان، زلاند نو، لهستان، پرو، روسیه، ترکیه، اروگوئه، ویتنام، بلاروس و اتریش دیگر کشورهای که با یک فیلم در این دوره از جشنواره حضور دارند.

فیلم های انتخاب شده برای بخش مسابقه بین الملل سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران عبارتند از:

  1. دریایی که باید دوستش بدارید / پاتریک والی / مستند / اتریش
  2. اوگیتو / پابلو کاسکو / داستانی / آرژانتین
  3. ضایعات آهن / والتر تورنیه / انیمیشن / اروگوئه
  4. جنگ تن به تن / تاکر داویلا وود / داستانی / اسپانیا
  5. خداحافظی / کلارا روکه / داستانی / اسپانیا
  6. بعدی / اودی زامبرانو ترانکاسو / تجربی، داستانی / اسپانیا
  7. سرگذشت یک سگ / پاچکو ایبورا / داستانی / اسپانیا
  8. ویسنتا / کارلا والنسیا / انیمیشن، مستند / اکوادور
  9. یادگاری / ماتیاس اشتادینگه / داستانی / آلمان
  10. گینکو و کینکو / ژی لو / انیمیشن / آلمان
  11. هالوکس / توماس هنینگ / انیمیشن / آلمان
  12. ارکستر کوچک با سازهای زهی / کاتارینا بلانکن / تجربی / آلمان
  13. تمرین / لیلو مانگلزدورف / تجربی / آلمان
  14. ثمره / گرهارد فونک / انیمیشن / آلمان
  15. کشتی سحرآمیز / یورن اشتیگر / تجربی، انیمیشن / آلمان
  16. بازگشت / الکسی پالویان / داستانی / آلمان
  17. محض رضای خدا ساکت! / کای پانن / انیمیشن / آلمان
  18. جایی برای مبارزه / ماتیاس لوتزکی / مستند / اندونزی
  19. دهانه ی جهنم / سمیر مهانوویچ / داستانی / انگلستان
  20. یک روز / موتوتاکه ماکیشیما / تجربی / انگلستان
  21. دشمن درون / امبر- ایندیا بوردن / داستانی / امریکا
  22. آواره / مری- لین چمبرز / داستانی / امریکا
  23. شکوفایی / پائول شینول / مستند / امریکا
  24. علامت رمز کولترین / مونیکا ماتزیتلی / داستانی / ایتالیا
  25. سکوت / فرنوش صمدی، علی عسگری / داستانی / ایتالیا
  26. کت جادویی / جک اوشئا / انیمیشن، داستانی / ایرلند
  27. صید شبانه / آنا آلتبرگ / تجربی / برزیل
  28. آب های جاری / دیه گو زون / مستند / برزیل
  29. نام روز / مارچلو کینتلا ای بوینارد / داستانی / برزیل
  30. هم خون / میتری سمنوف- الینیکوف / داستانی / بلاروس
  31. پرندگان شکاری / اود وربیگه / داستانی / بلژیک
  32. گنجینه خاطرات من / تیم فرهاگن / انیمیشن، تجربی / بلژیک
  33. نجوای سکوت / والن دو والک / داستانی / بلژیک
  34. سر انگشتان / بزیل وویمن / داستانی / بلژیک
  35. خانه متحرک آنتوان / دیمیتری کمپِلِر / انیمیشن، مستند / بلژیک
  36. پناه جو / اورلین میلچف / داستانی / بلغارستان
  37. رویای سونیا / دیه گو سارمینتو / مستند / پرو
  38. به سوی دریا / اوفوک چاوو / داستانی / ترکیه
  39. دخترِ تبّتی / هواکینگ ژین / مستند / چین
  40. ده دقیقه از زندگی من / امیر رضازاده / تجربی / دانمارک
  41. ایوانوویچ / سرگی بروفکف / مستند، داستانی / روسیه
  42. جریان ششم / هیرویا ساکورایی / تجربی / ژاپن
  43. شروعی دوباره / مایکا سِیکه / انیمیشن / ژاپن
  44. راه آهن / گانر برگدال، آنیکا کارلسون برگدال / مستند / سوئد
  45. عشق به اسب / بوریه پرات / مستند / سوئد
  46. اِرل کینگ، پادشاه جنگل / ژورژ شویتزگیبل / انیمیشن / سوئیس
  47. شکننده / آرس سیلان / داستانی / سوئیس
  48. خاکستر / بنیامین روخو / داستانی / شیلی
  49. ماهیگیران / گرل یوان / داستانی / فرانسه
  50. سرنوشت ماری / استیو کاتیو / داستانی / فرانسه
  51. فرشتگان / نیل موریسو / داستانی / فرانسه
  52. طوفان حسرت / سباستین ماگیانی، اولیویه ویدل / داستانی / فرانسه
  53. هدیه کریسمس / امانوئل کو / داستانی / فرانسه
  54. امپراطوری غربی / متیو لو لِی / مستند / فرانسه
  55. گلوله ای در سر / اُرور پُفیه / انیمیشن / فرانسه
  56. میهمان ناخوانده / دِلفین پِری- ما / انیمیشن / فرانسه
  57. جزر و مد سفید / ماری فَژ / تجربی، داستانی / فرانسه
  58. هنرِ آزاد / نیکلا برو / داستانی، انیمیشن / فرانسه
  59. سِمِلی / میرسینی آریستیدو / داستانی/ قبرس
  60. سعیده / اینورا اُسمونا لیوا / داستانی / قرقیزستان
  61. سرزمین مادری / آلیسی تلنگوت / مستند، انیمیشن / کانادا
  62. خوابگرد / تئودور اوشف / انیمیشن / کانادا
  63. ابرها / دیه گو مکلین / انیمیشن، داستانی / کانادا
  64. پیانوی کاغذی / هیونکی مین / داستانی / کره جنوبی
  65. دروغگو / ماچی ویکتور / داستانی / لهستان
  66. جلوه های درختان / اندرو دنتون / تجربی، مستند / نیوزلند
  67. نوحه خوان / تان هوانگ / مستند / ویتنام
  68. پرنده کودک / سرژ فننکو / داستانی / هلند
  69. آنها ما را دشمن می نامند / پیم زوویر / تجربی، مستند / هلند
  70. قهوه و کیک / یانتا اوبلز / مستند / هلند
  71. سوپ الفبا / استلا نیکلتا دروسا / داستانی / یونان

 

سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری فرید فرخنده کیش از 18 تا 24 آبان در پردیس سینمایی چارسو برگزار می شود.

دیدگاه خود را درباره این خبر بنویسید